Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Italské těstoviny barevné velké - Sombreroni, Del Colle 250g

Ručně vyráběné těstoviny barvené přírodními ingrediencemi - kurkumou, řepou, paprikou nebo špenátem, ve tvaru mexického klobouku s víčkem.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 119,00 Kč
Prodejní cena bez DPH103,48 Kč
Sleva
Hodnota DPH15,52 Kč

Barevné semolinové těstoviny, barvené kurkumou, řepou, paprikou nebo špenátem. S těmito kloboučky jistě vyrazíte dech i těm největším těstovinovým jedlíkům!

Složení: Krupice z tvrdé pšenice, voda, špenát (3%), paprika (2%), červená řepa (2%), kurkuma (1%), každý klobouk má k sobě kruhové víčko - po napnění těstoviny můžete klobouk přiklopit tímto dílem těstoviny a třeba následně zapéci v troubě nebo vložit do omáčky.

Ručně vyrobené jedinečné italské těstoviny ve tvaru - mexický klobouk, všechny přírodní zbarvení udržuje tvar a barvu při vaření krásné duhy barev

- Všechny přírodní složky a barviva
- Udržuje tvar a barvu při vaření
- Podáváme teplé v omáčce nebo studené v salátu; Dlouhá životnost

Doba vaření: 7 min. o
Zvýrazněné složky mohou vyvolat reakce u alergických nebo intolerantních osob. Výrobek obsahuje lepek a může obsahovat stopy měkkýšů.

Kategorie: Ručně vyráběné těstoviny

Obsah: 250 g

Země původu: Itálie

Pastificio Del Colle Di Nettis Vitoýrobce: Pastificio Del Colle Di Nettis Vito

Apulie, slunný jižní italský region nabízí ideální podmínky pro produkci těch nejlepších těstovin. Těstoviny del Colle jsou ručně vyráběné už od roku 1920. Inovace a tradice mohou plně uspokojit zákazníky. Nabízí tradiční těstoviny ale i netradiční, za to originálnější barevné těstoviny.