Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Sombreroni černo-bílé těstoviny Bianco Neri 250g

Semolinové těstoviny té nejvyšší kvality, ve tvaru mexického sombréra s uzavíracím kolečkem, černá část je obarvena přírodním sépiovým bavivem (inkoustem).
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 189,00 Kč
Prodejní cena bez DPH164,35 Kč
Sleva
Hodnota DPH24,65 Kč

Ručně vyrobený mexický klobouk ve tvaru jedinečné italské těstoviny všechny přírodní zbarvení udržuje tvar a barvu při vaření krásné duhy barev

- Všechny přírodní složky a barviva
- Udržuje tvar a barvu při vaření
- Podáváme teplé v omáčce nebo studené v salátu; Dlouhá životnost

Semolinové těstoviny té nejvyšší kvality. Pruhovaný vzhled se vytváří tak, že se postupně pokládají různě barevné těstovinové pláty na sebe a postupně schnou. Vzniknou tak originální těstoviny, za které určitě stojí zaplatit vyšší cenu. S těmito kloboučky jistě vyrazíte dech i těm největším těstovinovým jedlíkům!

Pomocí sépiového inkoustu lze obarvit čerstvé těsto na těstoviny nebo rizoto na černo. Inkoust "Tinta de Calamar" vypouští sépie (Sepia officinalis) při úniku před nepřítelem ze žlázy ve svém těle do vody, aby se stala "neviditelnou". Toto přírobní barvivo v několika podobách zakoupíte rovněž na našich stránkách.

Složení: Krupice z tvrdé pšenice, voda, sépiový inkoust (3%)

Doba vaření: 7 min. o
Zvýrazněné složky mohou vyvolat reakce u alergických nebo intolerantních osob. Výrobek obsahuje lepek a může obsahovat stopy měkkýšů.

Kategorie: Ručně vyráběné těstoviny

Obsah: 250 g

Země původu: Itálie

Pastificio Del Colle Di Nettis Vitoýrobce: Pastificio Del Colle Di Nettis Vito

Apulie, slunný jižní italský region nabízí ideální podmínky pro produkci těch nejlepších těstovin. Těstoviny del Colle jsou ručně vyráběné už od roku 1920. Inovace a tradice mohou plně uspokojit zákazníky. Nabízí tradiční těstoviny ale i netradiční, za to originálnější barevné těstoviny.

Mexické klobouky (sombreroni) barevné italské těstoviny jsou ručně vyráběné s použitím všech přírodních barviv. Vyrobeno známou italskou těstovinou, stejně jako po staletí: ručně. Těstoviny Donne del Grano pocházejí z téže rodiny, která provozuje jednu z nejlepších továren na výrobu těstovin na světě, která se nachází v Puglii, jedné z nejvýznamnějších oblastí v Itálii pro výrobu a spotřebu těstovin. Barvy Donne Del Grano jsou všechny přirozené a zeleně se berou ze špenátu, černého z inkoustu chobotnice a červeného z feferonky. Výsledkem jsou těstoviny s fantastickou duhovou řadou barev. Jedná se o komplikovaný proces, který není jednoduchý na provádění, a přesto mají pasta svůj tvar a barevnou strukturu při vaření.