Jablečný ocet Bio, přírodně kalný (nepasterizovaný, s Acerolou Hensel 750ml

Najde široké využití nejen v kuchyni na dochucování, konzervování případně marinováni jídelm, jako přísada do ranního nápoje.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 109,00 Kč
Prodejní cena bez DPH94,78 Kč
Sleva
Hodnota DPH14,22 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Ocet jablečný, přírodně kalný, s Acerolou, nefiltrovaný jablečný ocet z organických sadů. Najde široké využití nejen v kuchyni na dochucování, konzervování případně marinováni jídel. Může také posloužit jako přísada do každodenního ranního nápoje, který posílí váš metabolismus a nastartuje vás před začátkem hektického dne.

SCHOENENBERGER® Hensel® Ocet jablečný, přírodně kalný, s Acerolou také poslouží jako přísada do horké lázně po náročném dni. Acerola je exotický teplomilný keř plodicí oranžové až tmavě-červené plody podobající se evropské třešni. Jejich nakyslá ovocná chuť připomíná citron. Pochází z karibské oblasti a je známá i jako tropická či barbadoská třešeň. Obsahuje významné množství minerálů, zejména draslíku, fosforu, hořčíku, mědi, selenu či vápníku. Nezanedbatelné je také množství kyseliny listové a pantotenové, či vitaminu A, B2 a B3. Přímo ohromující je obsah vitaminu C – až 1677 mg na 100 g této úžasné plodiny. Acerola má antioxidační účinky, dodává energii a  a napomáhá vstřebávání účinných látek polysacharidů přes trávicí systém.

Použití: Před použitím dobře protřepat.

Skladování: Pečlivě uzavřený po otevření uchovejte v chladu.

Tip pro vás: Pro přípravu nealkoholického nápoje pro skvělý začátek dne doporučujeme vmíchat 2 čajové lžičky octa do sklenice vody a dochutit medem nebo sirupem z agáve.Jako osobní péči o čištění pleti poslouží roztok k potírání – 2–3 polévkové lžíce na litr vody, nebo 100 až 200 ml do koupele jako vanová přísada."

Složení: Organický jablečný ocet*, organická šťáva z aceroly (5 %)) složky pocházející z kontrolovaného ekologického zemědělství
Obsah: 750ml
Vyrobeno v: Německu

Výživové údaje na 100ml:
Energetická hodnota 71 kJ / 17 kcal
Tuky   <0,5 g
 z toho nasycené kyseliny <0,5 g
Sacharidy 0,5 g
 z toho cukry   <0,5 g
Bílkoviny   <0,5 g
Sůl   0,01 g