Kategorie e-shopu

Pan Parag Pan masala Supreme 0% Tabáku 100G

Pan Masala 0 % Tabáku - osvěžovač dutiny ústní indického původu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 250,00 Kč
Prodejní cena bez DPH217,39 Kč
Sleva
Hodnota DPH32,61 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Pan Masala 0 % Tabáku - osvěžovač dutiny ústní indického původu.

Po celém světě se vyvinuli žvýkací návyk, který platí i pro indickou populaci.
Historicky to byl Paan (betel list), který byl v oblibě jak u králů, tak u ostaních obyvatelů Indiie V důsledku rychlého rozrůstajícího se životního stylu byl Pan zcela do jisté míry nahrazen hotovou Pan masala.

Pan Masala se skládá z nejrůznějších ingrediencí. Kvalitní a dobře formulovaná masala vyžaduje dlouholeté experimenty, znalosti přísad a aromatických látek.

Ingredients: Betelnuts, Catechu, Cardamom, Lime, Menthol. Contains added flavours.

Hmotnost: 100g

Historie:
Shri Mansukhbhai Kothari byl respektovaně znám jako Babuji. Babuji má více než pět desetiletí zkušeností v oblasti výroby a marketingu spotřebních výrobků. Pomáhal při zakládání skupiny a za svůj neúnavný růst již více než tři desetiletí a nadále vedl a motivoval své učení. Představil myšlenku náhražky "panu", v  Pan Masala označené jako "pan Parag". Realizace tohoto nápadu je od data 18. srpna 1973. V roce 1987 byl oceněn Národní cenou tehdejším prezidentem Indie Shri Deepak Kothari, syn Late Shri M.M. Kothari je hlavní silou meteorického vzestupu a úspěchů na spotřebitelském trhu. Podstatně přispěl k vybudování plně mechanizované a automatizované výrobě Pan Masala a příbuzných výrobků.

Výrobce: Kothari Products Ltd., Kanpur, Indie.

Země původu: Indie