Sirup z květů Slézu lesního, 1:10, 250ml

Sirup roku Lesní Sléz s vůní lesního ovoce, po lesních plodech, malinách, jahodách. Chuť je lahodná, svěží.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 1043,00 Kč
Prodejní cena bez DPH906,96 Kč
Sleva
Hodnota DPH136,04 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Německá manufaktura na výrobu sektu z květů nabízí vynikající speciality z čerstvých květin od paní Anja B. Quäschning, která za své inovace, práci v oblasti biologie byla vyznamenána hessenskou Cenou zakladatelů.

Všechny výrobky pocházejí z vlastního vývoje a výroby. Základní produkty jsou příslušné květy, ručně sklizené a zpracované ihned za čerstva. Na květinové extrakty se používá čisté pramenité vody, bez zahřívání nebo lisování.

Sirup roku Lesní Sléz (Malva sylvestris) s vůní lesního ovoce. Vůně: po lesních plodech, malinách, jahodách. Chuť: Lahodná, svěží, příchuť, brusinky, kandovaný hořký pomeranč.

Použití v ředění 1:10 například jako květinový perlivý nápoj, ke zlepšení chuti sektu, dezertů, müsli, čerstvému ovoci, apod.

Složení: křišťálově pramenitá voda, cukr, čerstvý pečlivě vybraný sléz (Malvae sylvestris flos), kyselina citrónová. Květinové sirupy nejsou příliš sladké.

Po otevření můžete skladovat několik týdnů.
EU / zemědělská produkce mimo EU.

Výživové hodnoty na 100 ml
kalorie 1264 kJ / 302 kcal
Tuk 0 g
z toho 0 g nasycených mastných kyselin
Sacharidy 75 g
z toho cukr 73 g
Protein 0 g
Sůl 0 g

Květinové extrakty jsou vyrobeny v čisté jarní vodě, bez ohřevu nebo lisování. Květinové sirupy nejsou příliš sladké, květinové extrakty jsou bez cukru.