Kategorie e-shopu

Ruby - Růžová čokoláda, pecky (47,3%), Callebaut 2,5kg

Kakaový bobu Ruby - bez přidání barviv nebo ovocných příchutí, přirozená, růžová barva a intenzivní ovocná chuť s mírně kyselými tóny.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 1713,00 Kč
Prodejní cena bez DPH1489,57 Kč
Sleva
Hodnota DPH223,43 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Po klasické tmavé, mléčné a bílé barvě přichází Ruby s novou čokoládou. Ponořte se do světa přirozené, růžové barvy a intenzivní ovocné chuti s mírně kyselými tóny. Čokoládová poleva (obsah kakaa nejméně 47,3%).

Ruby je asi nejvíce neobvyklým objevem čokolády za 80 let. Tento dárek od Matky přírody překvapí a zaujme zcela novými barvami a chutí, vyrobeným z kakaového bobu Ruby - bez přidání barviv nebo ovocných příchutí. Ponořte se do světa přirozené, růžové barvy a intenzivní ovocné chuti s mírně kyselými tóny. Díky své úžasné barvě a jedinečné chuti nabízí RB1 bezprecedentní touhu po výjimečném požitku pro všechny smysly. Buďte kreativní a vytvořte vzrušující párování potravin pro vaše výtvory.

Složení: Cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sojový lecithin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, přírodní vanilková příchuť. Skladujte mezi + 12 °C a + 20 °C)a chraňte před světlem.
Alergeny: mléko, sója.
Země původu: Belgie