Kategorie e-shopu

Prášek na praní ALMACABIO 2,1kg

Ideální pro všechny typy látek a barev. Aktivně odstraňje skvrny mastné, organické i kombionované. Odstraňuje i nepříjemné pachy a nahrazuje svěží a příjemnou vůni.
Základní cena s DPH297,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 297,00 Kč
Prodejní cena bez DPH245,45 Kč
Sleva
Hodnota DPH51,55 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Prášek na praní ALMACABIO je ideální pro všechny typy látek a barev. Aktivně odstraňje skvrny mastné, organické i kombionované. Odstraňuje i nepříjemné pachy a nahrazuje svěží a příjemnou vůni. Prášek na praní ALMACABIO je šetrný i k Vaší pračce, protože působí preventivně proti vzniku vodního kamene a usazenin a aktivně chrání kovové součásti pračky. Veškeré povrchově aktivní látky v pracím prášk ALMACABIO jsou snadno a rychle odbouratelné a jsou výhradě rostlinného původu.
Praní v pračce: množství pro 4 - 5 kg prádla

Praní v ruce: množství na 10 l vody
Tvrdost vody    lehce špinavé    středně špinavé    silně špinavé
měkká    65 g    70 g    76 g
střední    70 g    76 g    85 g
tvrdá    76 g    85 g    90 g
Neobsahuje konzervační činidla, fosfáty ani složky živočišného původu.

Složení:
SODIUM SULFATE, SODIUM CARBONATE PEROXIDE, SODIUM CARBONATE, SODIUM BICARBONATE,SODIUM SILICATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM LAURYL SULFATE, SODIUM CITRATE, SODIUM COCOATE, DECETH-6, SODIUM POLYASPARTATE, CARBOXYMETHYLCELLULOSE, SODIUM SALT, POLISILOXANE, HYDRATED SILICA, CELLULASE, ALFAAMYLASE, TETRASODIUM ETIDRONATE, PROFUMO.

Není testováno na zvířatech ani neobsahuje přísady živočišného původu.
Uchovejte z dosahu dětí. Přípravek skladujte v pevně uzavřeném obalu na suchém a chladném místě. Vyvarujte se kontaktu s očima a pokožkou. Při zasažení očí vypláchněte proudem vody.

Obsah balení: 5,25 kg

Země původu: Itálie