Avokádový olej Bio 100ml Ayursaveda Indian Rose Massage Oil, Masážní olej 100 ml

Domácí lázně - Bišofit sůl do koupele na snížení váhy 530g

Unikátní bišofit sůl pro krásu a štíhlost vašeho těla. Celulitida, tonizuje a vypíná pokožku, urychluje spalování tuku, aktivuje metabolismus.
Základní cena s DPH125,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 105,00 Kč
Sleva-20,00 Kč
Hodnota DPH18,22 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

+ sáček s aktivním komplexem na spalování tuku

zlepšuje účinek tréninků na snížení váhy
aktivuje metabolické procesy
urychluje spalování tuků
eliminuje celulitidu
tónuje a napíná pokožku

Komlex obsahuje selen, hořčík, extrakt hnědých řas, éterický olej z borovice

Unikátní bišofit sůl nasycená selenem a hořčíkem je skutečnou SPA relací pro krásu a štíhlost vašeho těla. Extrakt hnědých řas v kombinaci s aktivním komplexem spalování tuků aktivuje metabolické procesy v tkáních, stimuluje spalování tuků, zlepšuje průtok lymfy, odstraňuje přebytečnou tekutinu, štěpí tukové buňky, výrazně snižuje kontury těla, posiluje a napíná pokožku, eliminuje známky celulitidy. Po průběhu 10 až 12 procedur navždy zmizí z vašeho života další libry, čímž se uvolní místo lehkosti, štíhlosti a mládí. Vypadáte a cítíte se skvěle, jako byste se právě vrátili z módní SPA sanatoria.

Složení soli: Maris Sal, Magnesium Chloride.

Aktivní složení soli: Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Turpentine (живичный скипидар), Laminaria Saccharina Extract (экстракт бурой водоросли ламинарии), Pinus Mugo Turra var. Pumilio Еssential Oil (эфирное масло сосны горной), Calendula Officinalis Flower Extract (экстракт календулы), Glycine Soja (Soybean) Oil (масло сои), Styrene/Acrylates Copolymer, Xanthan Gum, Glycerin, Plantago Major Leaf Extract (экстракт подорожника), Propylene Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate.

Způsob použití: Naplňte vanu teplou vodou (37-40oC). Vylijte obsah balení do vany a promíchejte. Nebo také můžete při napouštění vody vylít obsah pod proudem tekoucí vody. Vznikne tak jemná vzdušná pěna. Užívejte koupel 15-20 minut. K dosažení lepšího účinku, užívejte koupel obden a to kúrou 10-15 koupelí.

Upozornění: Neaplikujte při nesnášenlivosti jednotlivých složek výrobku. Při koupeli neponořujte hlavu pod vodu. Zabraňte kontaktu s očima. Pouze na vnější použití.
Země původu: Rusko
Balení: 530 g