Drmek obecný plod 1000gLomikámen nať 1000g

Celík zlatobýl nať 1000g

Normální funkce močové soustavy. Antioxidant. Normální stav kloubů. (Před) menstruační a menopauzální komfort. Přirozená obranyschopnost - odolnost.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 269,00 Kč
Prodejní cena bez DPH233,91 Kč
Sleva
Hodnota DPH35,09 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny
Celík zlatobýl (Solidago virgaurea) působí dezinfekčně v oblasti močových cest, při nemocech ledvin, rozpouští kaménky, působí proti zavodnění organismu.

Zdravotní tvrzení ve formě schválené Evropskou komisí pro tuto bylinu: Normální funkce močové soustavy. Antioxidant. Normální stav kloubů. (Před) menstruační a menopauzální komfort. Přirozená obranyschopnost - odolnost.

Na základě Nařízení Evropského parlamentu nesmíme uvádět všechny účinky, které bylina má.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.
 
Příprava nálevu (platí pro listy, květy a natě): 1 - 2 čajové lžičky se přelijí 1/4 litrem vroucí vody, nechají se v zakryté nádobě 15 minut odstát a scedí se. Nálev se připravuje vždy čerstvý. Pije se 1 - 2 x denně.

Příprava odvaru (platí pro plody, semena, kořeny a kůry): Jedna čajová lžička se vsype do 1/4 litru studené vody, přivede se k varu a nechá se krátce povařit. V zakryté nádobě se nechá 15 minut odstát a scedí se. Odvar se připravuje vždy čerstvý. Pije se 1 - 2 x denně.