Matcha Tra Sua 3v1, Mléčný čaj (latte), Cozy, 18x17g, 306g

Mléčný čaj Cozy Matcha - Latte 3 v 1 je skvělá kombinace japonského zeleného čaje a mléka.
Základní cena s DPH139,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 139,00 Kč
Prodejní cena bez DPH120,87 Kč
Sleva
Hodnota DPH18,13 Kč
Dostupnost: Dočasně nedostupné

Mléčný čaj Cozy Matcha - Latte 3 v 1 je skvělá kombinace japonského zeleného čaje a mléka, která vám poskytne lahodný šálek mléčného čaje s bohatou chutí charakteristickou pro japonský zelený čaj. Čajové lístky vybrané ke zpracování na Matchu jsou zastíněny před sluncem nejméně 20 dní před sklizní. Nejlepší čajové pupeny budou vybrány pro mletí na jemný prášek. Mnoho lidí po celém světě je stále loajálních k prášku zeleného čaje, takže se mléčný čaj Cozy matcha vyrábí ve velkém množství.

Ingredience: matcha powder, non dairy creamer FES 70: 26%, sugar, Maltodextrin DE 18-20: 17%, skimmed milk powder NZMP: 4%, containis alergens gluten, egg and milk

Čajovník čínský působí jako antioxidant a podporuje fyzickou a mentální aktivitu. Pití čaje je vhodné pro udržení zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kůže. Je doporučován při regulaci hmotnosti, je schopen normalizovat hladinu glukózy v krvi a metabolismus tuků. Podporuje normální zdraví srdce.

Jednotlivé porce Matcha 3v1, jsou pohodlné na přípravu a cestování, zajišťují nejlepší výživu a lahodnost nápoje. Výrobky jsou baleny do malých sáčků podle plně uzavřené automatizační technologie, což je pro uživatele velmi výhodné. Šálek mléčného čaje Matcha trvá jen necelé 2 minuty a je zdravý a silný.

Mléčný čaj Cozy Matcha 3v1 je vhodný pro dnešní moderní život a zejména pro pracoviště, pro udržení energie.

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 465 kJ / 111 kcal
Tuk 0,0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g
Sacharidy 1,5 g
z toho cukr 5,7 g
Bílkoviny 1 g
Sůl 0,0 g


Čistá hmotnost: 18 balení x 17 g / balení.

Výrobce- Nizozemsko

Země původu: Vietnam