Šípek mletý, prášek z divokých šípků Vegan, Bio Dragon Superfoods 250g

100% prášek ze šípku, vyroben za studena, bez lepku, bez laktózy, vegan, antioxidant, dýchací cesty, trávení, močový měchýř, ledviny.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 159,00 Kč
Prodejní cena bez DPH138,26 Kč
Sleva
Hodnota DPH20,74 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Tento šípekový prášek byl vyroben za studena broušení organického sušení bez pecek šípků (Rosa Canina) Wild shromážděné ve slunných kopcích hory Rodopy v Bulharsku.

Šípek se řadí do skupiny antioxidantů, tedy látek, které zachytávají volné kyslíkové radikály. Je vhodné ho používat při různých očistách těla. Šípek přispívá k udržení normálního respiračního (dýchacího) a trávicího zdraví. Je známo, že šípek také působí na zdraví močového měchýře a zdraví ledvin. Šípek má vliv na zdraví kůže, přičemž je využitelný i při hojení ran. Šípek je užitečným při snaze podpořit a upevnit přirozenou obranyschopnost, tedy imunitní systém. Harmonizuje společné zdraví.

Slupky šípku obsahují maximum vitamínu C. Jsou vhodné k okamžitému zalití a použití. Šípky se pro vysoký obsah vitaminů mohou nazývat také pomeranči severu.

Použití: - pro zvýšení vitaminu C - při chřipce a nachlazení - při nemocech cév - při paradontóze - k celkovému posilnění organismu - normalizují srážlivost krve - při jarní únavě - při infekcích ledvin a močových cest Při delším užívání snižuje množství cholesterolu v krvi.

Složení: 100% prášek ze šípku, bez lepku, bez laktozy, vegan
Obsah: 250g
Země původu: Bulharsko