Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Graviola Bio prášek z listů 100g

Graviola má v historii přírodní medicíny dlouhou tradici.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 375,00 Kč
Prodejní cena bez DPH326,09 Kč
Sleva
Hodnota DPH48,91 Kč

Graviola Naturalis je 100% list rostliny graviola. Tato chutná, zdravá a velmi oblíbená rostlinka se pěstuje v dalekém Peru, kde má nejlepší podmínky pro svůj růst. Graviola se již dlouho využívá v přírodní medicíně v oblasti Jižní Ameriky a nejen tam.

O příznivých účinkách této byliny na lidský organizmus se dozvíte na veřejně dostupných článcích na internetu. Podle nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nelze u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. protože zatím žádná nejsou vypracována, jako u mnoha dalších bylin.

Graviola, v češtině označovaná jako láhevník ostnitý, je strom původem z tropických oblastí Jižní Ameriky. Pěstována byla již v dobách před objevením Ameriky. Svědčí o tom mnohé keramické předměty. Její zelenožluté plody jsou charakteristické nejen svým tvarem, ale především lehce nakyslou dužinu. Ta je používána se k přípravě džusů a šťáv. Hojně jsou využívány také listy a další části této dřeviny. V případě Gravioly Naturalis jsou listy šetrně usušeny a následně zpracovány do uživatelsky výhodné podoby jemně drceného prášku.

Konzumujte 2 kávové lžičky (cca 3–5g) denně. Lze přidat do polévek, omáček, koktejlů, smoothies, kaší a dalších pokrmů.

Složení: 100% listy rostliny graviola v prášku
Obsah: 100g
Země původu: Peru

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 1415 kJ / 338 kcal
Tuky 4,3g
Sacharidy 57,4g
Bílkoviny 17,4g
Vláknina 20,9g
Sůl <0,01g