Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Kategorie e-shopu

Pukka English Breakfast - černý Vietnam Liam Ájurvédský čaj, ženšen, maca 20ks

Pukka English Breakfast čaj je energizující směs černého čaje Leaf Nam Lanh , Maca root, červený kořen ženšenu a lékořice. Tento osvěžující směs je nejlépe vychutnáte při snídani jako energetické nastartování dne!
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 119,00 Kč
Prodejní cena bez DPH103,48 Kč
Sleva
Hodnota DPH15,52 Kč

Pukka English Breakfast čaj je energizující směs černého čaje Leaf Nam Lanh , Maca root, červený kořen ženšenu a lékořice.
Tento osvěžující směs je nejlépe vychutnáte při snídani jako energetické nastartování dne! Lahodná bylinná směs z bylin, které tradičně napomáhají k pročištění těla od toxinů a k regulaci trávení. Byliny jsou pečlivě vybrány z malých, nezávislých farem ekolog. zemědělství z různých částí světa.

Použítí: Sáček vložte do šálku a zalijte vařící vodou, nechte louhovat 5 minut. Chcete-li získat to nejlepší z tohoto čaje, vyluhovat po dobu alespoň 3 minuty v čerstvě převařené vody, která byla ponechána ochladit málo. Přidání mléka nebo sladidlo, jak je požadováno.

Složení: 100% ekologicky vypěstované a eticky surovin: Nam Lanh černý čaj (78%), lékořice kořen (14%), červený ženšen kořen (4%), pražený maca root.100% organicky pěstované a eticky surovin: Nam Lanh černý čaj (78%), lékořice kořen (14%), červený ženšen kořen (4%), pražený kořen Maca.

- certifikované ekologické
- bez kofeinu
- bez lepku
- FairWild
- Obsahuje přírodní čistící složky
- Vegetariánské, Vegan
- bez laktózy

Obsah: 20 jednotlivě balených sáčků