Bio šťáva z divokého ovoce 100% Beutelsbacher 0,7l

Šťáva z přímého lisování z demeter hruškové a hroznové šťávy se směsí šťáv z šetrně sbíraných divokých plodů - malin, jahod, ostružin, šípků, borůvek, trnek a brusinek.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 105,00 Kč
Prodejní cena bez DPH91,30 Kč
Sleva
Hodnota DPH13,70 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Tato čistá ovocná šťáva z přímého lisování se skládá z demeter hruškové a hroznové šťávy, smíchané se směsí šťáv z šetrně sbíraných divokých plodů – malin, jahod, ostružin, šípků, borůvek, trnek a brusinek. Tyto plody byly sbírány v čistém prostředí a splňují tak požadavky na certifikované ekologické plody.
Je šťáva vhodná pro vegany? Někteří výrobci po vylisování šťávy filtrují přes želatinu. Beutelsbacher při výrobě želatinu NEPOUŽÍVÁ a šťávy této značky jsou tudíž vhodné i pro striktní vegany.

Složení: lisovaná šťáva z hrušek, hroznů, malin, jahod, ostružin, šípků, borůvek, trnek a brusinek. Všechny složky pocházejí z kontrolovaného biodynamického zemědělství, 26 % z volného ekologického sběru.
Obsah: 0,7l
Země původu: Německo

Výživové údaje na 100ml:
Energetická hodnota 205 kJ/49 kcal
Tuky 0,1 g
 z toho nasycené mastné kyseliny 0,02 g
Sacharidy 10,5 g
 z toho cukry 9,5 g
Bílkoviny 0,3 g
Sůl 0,005 g

NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Šťáva z divokého ovoce. Není vyrobeno z koncentrátu. Pasterováno. Ovocná šťáva vícedruhová. Podíl ovocné složky 100 %, 26 % z volného sběru. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 5 dnů.

DE-ÖKO-007
Zemědělská produkce EU/mimo EU

UPOZORNĚNÍ: Vratná láhev, záloha 4 Kč je připočtena k ceně výrobku. Obal můžete vrátit na jednom z našich odběrních míst nebo v jakékoli prodejně, kde vedou džusy značky Beutelsbacher.