Kategorie e-shopu

Bezinková šťáva 100% Beutelsbacher 0,7l BIO

Doplnění pitného režimu zejména v období nachlazení, vvysoký obsah vitamínu C Vylisována z plodů divoce rostoucího černého bezu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 99,00 Kč
Prodejní cena bez DPH86,09 Kč
Sleva
Hodnota DPH12,91 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Tato šťáva byla vylisována z plodů divoce rostoucího černého bezu. Samotná bezinková šťáva nemá příliš příjemnou chuť, ale po naředění vodou a doslazení sirupem z agáve, medem, koncentrovanou jablečnou šťávou či jiným přírodním sladidlem získáme dobrou šťávu.

Bezinková šťáva je vhodná k doplnění pitného režimu zejména v období nachlazení.  Má vysoký obsah vitamínu C

Co to je přímé lisování? Běžné džusy jsou vyráběny z koncentrátu, který se vyrábí odpařováním vylisované šťávy. Takto zahuštěný džus je levnější na přepravu a skladování. Před plněním do konečného obalu se koncentrát naředí vodou. Zahušťování má negativní vliv jak na obsah vitamínů, tak na chuť džusu. Džusy z přímého lisování se získávají lisováním čerstvého ovoce a okamžitým stáčením vylisované šťávy. Džus se poté pasterizuje krátkým šetrným zahřátím, které zajistí mikrobiologickou nezávadnost džusu. Pasterizovaný džus se nemusí skladovat až do chvíle otevření v ledničce. Rozdíl mezi džusem z koncentrátu a džusem z přímého lisování je patrný na první doušek - ochutnejte!

Je šťáva vhodná pro vegany? Někteří výrobci po vylisování šťávy filtrují přes želatinu. Beutelsbacher při výrobě želatinu NEPOUŽÍVÁ a šťávy této značky jsou tudíž vhodné i pro striktní vegany.

Objem: 0,7 l
Země původu: Německo
Složení: šťáva z plodů černého bezu
Alargeny: Výrobek neobsahuje stopy alergenů.

Upozornění: Vratná láhev, záloha 4 Kč bude připočtena k ceně výrobku. Obal můžete vrátit na jednom z našich odběrních míst nebo v jakékoli prodejně, kde vedou džusy značky Beutelsbacher.

Výživové údaje na 100ml:
Energetická hodnota     126 kJ/30 kcal
Tuky     0,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny     0,002 g
Sacharidy     6 g
z toho cukry     5,5 g
Bílkoviny     0,4 g
Sůl     0,005 g

NÁZEV A SKLADOVÁNÍ: Šťáva z plodů bezu černého 100%. Není vyrobeno z koncentrátu. Pasterováno. Podíl ovocné složky 100 %. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 5 dnů.
Počet kusů v kartónu: 6
Kód zboží: 15354