Kategorie e-shopu

ALOE VERA ŠŤÁVA S NONI ESI 1000ml

Noni šťáva obohacená medem a borůvkovou šťávou. Vyvážená receptura pro posílení účinku ALOE a NONI - pro podporu dobrého trávení a přirozené imunity. Pomáhá při vyčerpanosti. Borůvky podpůrně působí na posilnění srdečních a cévních stěn.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 493,00 Kč
Prodejní cena bez DPH428,70 Kč
Sleva
Hodnota DPH64,30 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Noni šťáva obohacená medem a borůvkovou šťávou. Vyvážená receptura pro posílení účinku ALOE a NONI - pro podporu dobrého trávení a přirozené imunity. Pomáhá při vyčerpanosti. Všeobecně příznivě působí na lidský organismus. Borůvky podpůrně působí na posilnění srdečních a cévních stěn.

Složení:
čistá šťáva z Aloe vera (Aloe Barbadensis Miller) 66,3%, NONI (Morinda citrifolia) štáva z plodů 26,7%, med 5,7%, ochuceno koncentrovanou šťávou z borůvky (Vaccinium myrtillus) 0,26%, regulátor kyselosti: kyselina citrónová. Konzervováno benzoanem sodným a sorbanem draselným.

Dávkování: jedna odměrka (25 ml) třikrát denně (25 ml 3x den), v koncentrované podobě nebo ředěné vodou. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do jednoho měsíce.

Nepasterizováno, bez přídavku cukru a barviv. Čistá forma šťávy – neředěná vodou. Poměr složek zaručuje posílení účinku.Spojením šťávy z ALOE a NONI vzniká synergický efekt (obě složky se navzájem posilují ve svých účincích). Noni ovoce pochází přímo z Havaje z vulkanických polí bohatých na živiny a stopové prvky Díky přítomností aktivních složek Aloe a Noni, které se ve vyváženém poměru posilují a doplňují, je tento doplněk stravy vhodný pro podporu dobrého trávení a přirozené imunity. Pro příjemnější chuť a posílení účinku je receptura obohacena o med a borůvkovou šťávu.

Dávkování: jedna odměrka (25 ml) třikrát denně (25 ml 3x den), v koncentrované podobě nebo ředěné vodou. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do jednoho měsíce.

Nepasterizováno, bez přídavku cukru a barviv. Čistá forma šťávy – neředěná vodou. Poměr složek zaručuje posílení účinku.

NONI pěstováno v tropické oblasti Tichého oceánu – oblast Havaje, na vulkanických polích, kde díky vysoké hladině výživných složek není potřeba používat chemická hnojiva. Vyrobeno podle přísných kriterií ISO 9001 (kontrola kvality a obsahu aktivních složek).

Výtažky z knihy NONI – dar z přírody, Mudr. Dana Chvátalová:

Noni je lidový název pro rostlinu Morinda citrifolia, která roste volně v přírodě v tropických a subtropických oblastech světa. V mnohých zemích byla vykácena pro nepříjemný zápach jejích plodů, který obtěžoval zvláště turisty. Noni je známa více než 2000 let. Byla hlavní živinou Polynézanů v dobách hladomoru a důležitým léčivým prostředkem. Civilizovaná část světa se začala zajímat o tuto rostlinu až v posledních desetiletích. Dnes již existují stovky vědeckých prací a lékařských studií, keré potvzují léčebné účinky noni.

Rostlina noni obsahuje podle některých pramenů až 200 různých látek, které jsou biologicky aktivní, tzn. Mají význam pro naše zdraví. Mezi ně patří vitamíny (A, C, E, celá skupina B včetně vitamínu B12), minerály (vápník, draslík, hořčík, fosfor, sodík, železo, chróm, selen, zinek), vláknina (zvláště rozpustná pektinová část), několik desítek různých antioxidantů, všechny nezbytné aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny (linolová, palmitová, stearová, olejová), přírodní cukry, některé glykosidy a antrachinony, terpeny, fytosteroly, scopoletin a jiné. Nejdůležitější složkou noni je látka proxeronin.