Kategorie e-shopu

Aloe Vera gel 500 ml Dr.Popov

Aloe Vera gel je šťáva lisovaná zastudena z čerstvých listů Aloe Vera (lat. Aloe barbadensis Miller), které zrály po dobu minimálně pěti let. Pečlivý výběr listů a ruční lisování za studena zaručují vysoký obsah účinných látek.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 259,00 Kč
Prodejní cena bez DPH225,22 Kč
Sleva
Hodnota DPH33,78 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Aloe Vera gel je šťáva lisovaná zastudena z čerstvých listů Aloe Vera (lat. Aloe barbadensis Miller), které zrály po dobu minimálně pěti let. Pečlivý výběr listů a ruční lisování za studena zaručují vysoký obsah účinných látek. Pro výrobu jsou používány přírodní a přirozeně pěstované rostliny bez genetických modifikací.

Doplněk stravy.
Aloe Vera Dr. Popova má tyto účinky:
- má vynikající čistící a detoxikační účinky na organizmus
- podporuje správnou funkci střev a zdravé trávení
- má antioxidační vlastnosti
- neobsahuje přidanou vodu, alkohol, zahušťovadla a cukry
- má vysokou čistotu – 99,42%
- zklidňuje pleť při vnějším použití (při spáleninách, oděrkách apod.)
- neobsahuje aloinu

Způsob užití: Nejlepších výsledků se dosáhne dlouhodobým užíváním. Šťáva (gel) se užívá buď neředěná ve dvou až třech porcích denně (tj. 3 – 5 polévkových lžic) nebo je možné ji naředit vodu, popř. přisladit medem. Výrobek není vhodný pro děti těhotné a kojící ženy.

Složení:
Aloe Vera gel (99,42%). konzervant: sorbát draselný, kyselina citronová, antioxidant: kyselina askorbová

Vážení zákazníci, od 14. 12. 2012 vešlo v platnost Nařízení Komise (EU) č. 432/2012 ze dne 16. května 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Vzhledem k tomu uvádíme o bylinách, bylinných přípravcích a doplňcích stravy bohužel pouze texty v souladu s novou legislativou.