Kategorie e-shopu

ALOE VERA ČISTÁ ŠŤÁVA 1000ml

Čistá šťáva z Aloe Vera Barbadensis, pěstované bez použití pesticidů (insekticidů a herbicidů). Garantovaný obsah mukopolysacharidů: min. 7000 mg/l.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 329,00 Kč
Prodejní cena bez DPH286,09 Kč
Sleva
Hodnota DPH42,91 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Čistá šťáva z Aloe Vera Barbadensis. Certifikovaný obsah mukopolysacharidů 7000 mg/l. Aloe Vera má široké možnosti využití díky mnoha léčebným vlastnostem, které jsou dokládány v mezinárodní literatuře.

Pro své léčebné účinky byla aloe vera vyhledávána již ve starověku. Moderní výzkumy potvrzují její blahodárné účinky na lidský organismus a aloe vera se stává nedílnou součástí kosmetických i medicínských přípravků. Šťáva z aloe je bohatá na vitamíny, minerální látky, aminokyseliny, enzymy a zhruba čtyři sta dalších účinných látek.

Použití: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Složení: čistá šťáva z Aloe Vera (99,8%), regulátor kyselosti:kyselina citrónová, konzervační látky: sorban draselný a benzoan sodný.

Dávkování: Pro co nejlepší využití pozitivních účinků výrobků je doporučována konzumace 1 odměrky o 25 ml šťávy 3x denně, v koncentrované formě, nebo ředěné vodou. Před použitím protřepat. Po otevření skladovat v chladničce a spotřebovat do 2 měsíců. Aloe Vera ESI je přírodní produkt a jeho chuť i barva může být v různých variacích, aniž by tím byla jakkoli ovlivněna kvalita výrobků. Upozornění: Držte z dosahu dětí do věku tří let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno těhotným ženám.

Záruka ESI: Nepasterizováno, bez přídavku cukru a barviv. Jedinečná formule, v níž se sčítají optimální vlastnosti vnitřní části listu (bez aloinu) a čistého gelu, obsaženého uvnitř, získáno přímo z čerstvé dužiny, krájené ručně. Získáno sběrem v USA. Systém zpracování zastudena.