Kategorie e-shopu

Záchranný Kruh® - krém s extraktem zábělníku, niacinem, glukosaminem a skořicovým olejem 45g

Balzám - krém Extrakt Zábělníku s vitamínem PP (niacin), glukosaminem a skořicovým olejem. Protizánětlivý, analgetický.

Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 134,00 Kč
Prodejní cena bez DPH110,74 Kč
Sleva
Hodnota DPH23,26 Kč
Dostupnost: Skladem

Záchranný kruh - Balzám - Krém - Extrakt Zábělníku s vitamínem PP (niacin),  glukosaminem a skořicovým olejem. Protizánětlivý, analgetický.

Aktivní složky: koncentrovaný extrakt ze zábělníku (Mochna bahenní) [2,0%], vitamín PP, glukosamin, skořicový olej

Zábělník (Mochna bahenní) obsahuje látky s antibiotickými účinky, vitamín P - důležitý pro udržení pojivé tkáně náchylné k fyzické zátěži. Listy jsou bohaté na flavonoly a třísloviny. Má protizánětlivý, antibakteriální a analgetický účinek.

Krém-balzám s extraktem ze Zábělníku - Mochny bahenní - je určen pro vnější použití při bolesti v páteři, i při bolesti  způsobenou neuralgií, revmatismu, osteoartritidy, artritidy, artrózy, ischias a kloubních onemocnění různého původu. Zábělník má výrazný protizánětlivý účinek, který pomáhá při chronických onemocnění, poranění kloubů a okolní tkáně. Krém-balzám je unikátní a inovativní přírodní produkt vyráběný unikátní technologií nízkoteplotní, která umožňuje, aby léčivé vlastnosti přírodních ingrediencí byly co nejúčinější.

Použití: K
rém aplikujeme na čistou pokožku do bolestivé oblasti s lehkými masážními pohyby konečky prstů po dobu asi 3 minut 2 - 3 krát denně. Doporučená doba užívání 14-21 dnů. Krém-balzám lze použít na všechny klouby, zejména kolen, loktů a ramenního kloubu, stejně jako zápěstí a kotníků. Po ošetření si umyjte ruce. Neužívat během těhotenství a kojení.

Kontraindikace: možná alegie na jednotlivé komponenty.

Obsah: 50 g