Kategorie e-shopu

Biologicky aktivní balzám na tělo Badjaga, Spongilla (houba rybniční) + mumio Záchranný Kruh® 50g

Biologicky aktivní balzám, extrakt z badyagy, propolisu, kaštanu a arniky. Na modřiny, sportovní úrazy, výrony, podporuje aktivaci lokálního krevního oběhu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 134,00 Kč
Prodejní cena bez DPH110,74 Kč
Sleva
Hodnota DPH23,26 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Biologicky aktivní extrakt ze sladkovodní houby se skládá z cenných prvků, které mohou eliminovat suchost, stopy únavy a vyčerpání pokožky, která se po ošetření stává hebkou a sametovou.

Záchranář krém-balzám s houbou rybniční a mumiem se doporučuje pro vnější použití, při pohmožděninách, při sportovních zranění, modřinách a podvrknutí. Vzhledem k vysoké biologické aktivitě složek krémového-balzámu, pomáhá aktivovat místní prokrvení, má anti-edém účinek.

Aktivní složky: alpské mumio, propolis, mentol, extrakt houby rybniční, kaštan a arnika

Použití badyagi - sladkovodní houby rybniční, jako kosmetickho produktu je známé již od starověku pro své blahodárné vlastnosti, používá se k prokrvení a okysličení pleti (usnadňuje proniknout do všech kožních buněk), k odstranění pigmentace a jako jeden z nejlepších prostředků k odstranění hematomů a různých skvrny na kůži.

Rychlá absorpce podlitiny probíhá díky vysoce účinných látek mumia a propolisu. Tyto komponenty jsou osvědčené pro své regenerační vlastnosti. Kromě toho, tyto přírodní produkty mají příznivý vliv na provoz místních imunitních mechanismů. Mentol v krému, balzám vykazuje chladící účinek, který poskytuje další komfort při užívání.

Extrakty kaštanu a arniky pomáhají posílit a zvýšit pružnost cévních stěn, zlepšují krevní oběh v oblasti aplikace, čímž přispívá k rychlému hojení poškození (modřiny, zranění, otok). Tento produkt rovněž pomáhá k rychlému zklidnění pokožky v místech bodnutí komárem, popálenin od medúzy, nebo rostliného původu - od kopřivy.

Dávkování: Aplikovat přímo z tuby na čistou a suchou pokožku. Dávka a frekvence podávání se stanoví individuálně podle obtíží.
Přípravek je stabilní při vysokých a nízkých teplotách. Je kompaktní, snadno použitelný, nevyžaduje zvláštní podmínky pro uchovávání a je zcela bezpečný. Rychle se vstřebává a nezanechává mastné skvrny na kůži.

Kontraindikace: nesnášenlivost na jednotlivé složky krému.

Obsah: 50g