Kategorie e-shopu

Tendo Bylinná mast 50 ml Divine Way

Záněty. Všechny šlachy, vazy, úpony. Krém Tendo je určen na pomoc při regeneraci Achilovy šlachy, svalových úponů a podkolenních šlach.
Základní cena s DPH550,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 550,00 Kč
Prodejní cena bez DPH454,55 Kč
Sleva
Hodnota DPH95,45 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Krém Tendo je určen na pomoc při regeneraci Achilovy šlachy, svalových úponů a podkolenních šlach. Pokud máte namožené, natažené, natržené nebo jinak poškozené šlachy nebo svalové úpony, je Tendo ta správná volba.

Krém Tendo není nijak parfémován, protože parfemace není pro funkci výrobku potřebná a navíc by snižovala jeho účinnost.

Abychom využili maximum účinných látek, kterými léčivé rostliny disponují, použili jsme pro získání extraktu lékařský líh, jenž slouží i jako přírodní konzervant. Při této technologii nemusíme používat žádné nepřirozené konzervanty. Jiná činidla, jako jsou barviva, emulgátory a další, totiž používat nechceme a nebudeme. Protože takto vzniklý bylinný lihový extrakt by byl příliš silný, ředíme jej následně léčivou vodou z jednoho pramene v Mariánských Lázních. Který pramen to je, však zůstane naším tajemstvím.

Použití: Krém jednoduše naneste na potřebné místo a nechte vstřebat. Ideální čas použití je večer před spaním, po koupeli. V případě výraznějších potíží používat i ráno nebo přes den dle potřeby.

Složení: Jírovec maďal plod, ostropestřec mariánský plod, lékařský líh, neutrální masťový základ Neo-Aquasorb a Ambiderman, voda z lázeňského pramene.

Výrobce: Divine Way
Balení: 50 ml