Kategorie e-shopu

Šungit (Shungit) gel Sustavital s cedrem, jedlí, eukalyptem, jalovcem Dr.Retter®112, 80ml

Prohřívá a stimuluje krevní oběh, Uvolňuje napjaté svaly. Odstraňuje napětí v zádech a ramenních svalech. Vhodné pro klouby a svaly při pohmožděninách, ulevuje při únavě. Pomáhá zbavit se bolestí po cvičení.
Základní cena s DPH185,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 149,00 Kč
Sleva-36,00 Kč
Hodnota DPH25,86 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Sustavital 112. elixír Gel Shungit se jako kosmetický přípravek doporučuje pro použití jako doplňkové opatření při problémech s kůží, se svaly, klouby a zády.

Aktivní složky: Shungit prášek, přírodní esenciální oleje - tea tree, eukalyptus, jedle, cedr, jalovec, přírodní rostlinné oleje - ricinový, sezamový, argan.

Prohřívá a stimuluje krevní oběh;
Uvolňuje napjaté svaly;
Odstraňuje napětí v zádech a ramenních svalech;
Vhodné pro klouby a svaly při pohmožděninách, ulevuje při únavě;
Provlhčuje suchou pokožku;
Pomáhá zbavit se bolestí po cvičení.

Použití: Naneste tenkou vrstvu na čistou, suchou pokožku, masírujte unavené svaly, dokud se gel úplně neabsorbuje. Použijte několikrát denně. Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi. Nemůže být aplikován na postiženou kůži.
Upozornění: Nepoužívejte, pokud máte přecitlivělou pokožku

Složení (INCI): aqua, isopropylmyristát, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, fenoxyethanol, mentol, triethanolamin, karbomer, kafr, methylsalicylát, hydrogenovaný konopný olej, Argania spinosa jádrový olej, xanthanová guma, Melaleuca alternifolia olej , eukalyptus globulus silicí, abies alba silicí, Juniperus virginiana olej, Juniperus communis olej na dřevo, niacinamidu, ethylhexylglycerin, sodík ascorbyl fosfát, glukosamin sulfát, šungit, kolagen, kyselina hyaluronová, stříbro laktát, citral, eugenol, isoeugenol, benzylsalicylat, kumarin , geraniol, linalool, citronellol.

Jedná se o kosmetický přípravek.

Objem: 80 ml