Kategorie e-shopu

Bishofit (Bišofit) Elixír-Gel Sustavital s přírodními oleji a vitamíny Dr.Retter®112, 80ml

Přispívá ke zlepšení svalů a kloubů, stimuluje krevní oběh v místě aplikace, usnadňuje pohyb v kloubech. Bišofit je minerál, který je tvořen převážně krystaly chloridu hořečnatého s bohatou příměsí mikroelementů.
Základní cena s DPH185,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 149,00 Kč
Sleva-36,00 Kč
Hodnota DPH25,86 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Přispívá ke zlepšení svalů a kloubů, stimuluje krevní oběh v místě aplikace, usnadňuje pohyb v kloubech.

Bišofit je minerál vzniklý krystalizací sražených výparů moří z doby před téměř 200 miliony lety. Čistý minerál se doluje z hloubek 1 - 4 km. Je tvořen převážně krystaly chloridu hořečnatého s bohatou příměsí mikroelementů. Svým složením předčí mořskou sůl i sůl z Mrtvého moře. Vhodný při natažení svalů, šlach a při úrazech.

Aktivní složky: Bishofit mineral (chlorid hořečnatý), přírodní esenciální oleje - tea tree, eukalyptus, jedle, cedr, jalovec, přírodní rostlinné oleje - ricinový, sezamový, arganový, PP vitaminy (niacin), vitamin C (kyselina askorbová), glukosamin, kolagen, kyselina hyaluronová ..

Složení (INCI): aqua, isopropylmyristát, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, fenoxyethanol, mentol, triethanolamin, karbomer, kafr, methylsalicylát, hydrogenovaný konopný olej, Argania spinosa jádrový olej, xanthanová guma, Melaleuca alternifolia olej , eukalyptus globulus silicí, abies alba silicí, Juniperus virginiana olej, Juniperus communis olej na dřevo, niacinamidu, chlorid hořečnatý, ethylhexylglycerin, sodík ascorbyl fosfát, glukosamin sulfát, kolagen, kyselina hyaluronová, stříbro laktát, citral, eugenol, isoeugenol, benzylsalicylat, kumarin, geraniol, linalool, citronellol.

Použití: Jedná se o kosmetický přípravek. Aplikujte na čistou, suchou pokožku. Nemělo by být aplikován na poškozené části těla. Měl by být používán s opatrností u osob s citlivou pokožkou.

Kontraindikace pro použití: Přecitlivělost na některé složky balzámu.
Objem: 80 ml