Kategorie e-shopu

ŠUNGIT balzám na klouby 75ml

Osteoporoza, bolesti a záněty míšních nervů, při a artróze různého původu, odstraňuje otoky, uklidňuje a zmírňuje bolest.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 249,00 Kč
Prodejní cena bez DPH205,79 Kč
Sleva
Hodnota DPH43,21 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Otoky, zmírňuje bolest, mikrocirkulace v tkáních, mišní nervy, záněty; protizánětlivý.

Śungit balzám je vynikající krém vhodný k masážím kůže při osteochondroze, bolestech a zánětech míšních nervů, artritidě a artróze různého původu. Dokáže si poradit s jakýmkoli zánětem různého původu:

- kloubů
- páteře 
- míšních nervů
- svalů, šlach
- tkáně, kůže
- průdušek, plic

Šungit je přírodní minerál se zvláštní krystalickou mřížkou, jejíž základem je uhlík a jako jediný na Zemi obsahuje léčivé fullereny, nový typ molekulární formy uhlíku, které díky své struktuře mají řadu unikátních fyzikálních a chemických vlastností, včetně silných léčivých a ochranných účinků.

Základní složkou balzámu je šungit, voda obohacená o ionty stříbra a mumio.
Krém je dále obohacen o tyto extrakty bylin:
Aloe vera, žen šen, hořec, pelyněk, třezalka, dále o hydrolyzát kolagenu a vitanol. Má výborné protizánětlivé účinky, odstraňuje otoky, uklidňuje a zmírňuje bolest, zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních. Aplikuje se hlavně při bolestech vzniklých při prochlazení nebo přetížení. Je nedostižný při bolestech páteře, které se vyznačují vystřelující bolestí nebo při prochlazeních ramenou, kdy bolest vystřeluje a není staticky v jednom bodě. Velmi dobře se osvědčil při zánětu průdušek a zápalu plic, při různých otocích a pohmožděninách nebo vymknutí.

Složení: Aqua, Glycerin, DEG stearat, Propylene Glykol, methylparaben, propylparaben, Diazolidinyl Urea, Triticum vulgare, cedru Deodara, Silica, Carbon, Alumina, Aloe Barabadensis, Panax Ginseng, Hypericum perforatum, Artemisia Vulgaris, Mumio, Hydrolyzed Collagen, Parfum, Vitana.

Způsob použití: vtírejte do postižené části těla 2 - 3 krát denně a zabalte do vlněné látky. Kúra trvá 2 - 4 týdny nebo do vymizení příznaků.

Obsah: 75ml