Kategorie e-shopu

REPOSTOR PLANTARIS Bylinná mast 50 ml Divine Way

Záněty, plantární fascie, patní ostruha, chodidla. Napomáhá rychlejší regeneraci šlach a úponů - plantární fascie - patní ostruhy.
Základní cena s DPH550,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 550,00 Kč
Prodejní cena bez DPH454,55 Kč
Sleva
Hodnota DPH95,45 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Při správném kapilárním proudění mohou tělní tekutiny dobře vyživovat vazivovou tkáň a odplavovat toxiny z těla. To napomáhá rychlejší regeneraci šlach a úponů – plantární fascie, lidově řečeno patní ostruhy.

Domácí použití: Naneste Repostor Plantaris v tenké vrstvě na chodidlo a patu, roztřete a nechte zaschnout. Pro lepší výsledek můžete chodidlo jemně namasírovat. Nejlepší výsledky přináší aplikace krému ráno a večer po osprchování.

Masérské použití: Při masáži ať masér nanese krém na vybrané místo ještě před masáží a nechá vstřebat cca 2 minutky. Poté Vás může masírovat vybraným druhem masáže a po masáži nechť krém nanese ještě jednou.

Při sebe-masáži: krém naneste na vybrané místo, nechte zaschnout a poté vybrané místo lehce masírujte. Nejlepší je jemná masáž prsty, ale pokud si na dané místo nedosáhnete, můžete se masírovat i přes masírovací váleček s bodlinkami, hranu dveří a podobně.

Složení: Nať dvouzubce, květ levandule lékařské, nať průtržníku lysého, nať řepíku lékařského, lékařský líh, masťový základ ambiderman a neo-aquasorb, voda. Repostor Plantaris a Repostor se od sebe liší způsobem zpracování bylin.

Výrobce: Divine Way
Balení: 50 ml