Kategorie e-shopu

REPOSTOR HEART 50 ml Divine Way

Výživu tkáním přináší kapilární proudění a Repostor Heart napomáhá právě dobrému, efektivnímu kapilárnímu proudění.
Základní cena s DPH550,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 550,00 Kč
Prodejní cena bez DPH454,55 Kč
Sleva
Hodnota DPH95,45 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Aby se mohly slabé a ochablé orgány - plíce, srdce a prsní tkáň dobře regenerovat, musí být správně a dostatečně zásobeny živinami. Výživu tkáním přináší kapilární proudění a Repostor Heart napomáhá právě dobrému, efektivnímu kapilárnímu proudění.

Nejlépe funguje v kombinaci s krémem Repostor Atero, kdy jeden z krémů používáte ráno a druhý večer.

Domácí použití: Naneste Repostor Heart v tenké vrstvě na oblast srdce, plic a prsů (ženy). Krém nanášejte na obou stranách trupu – hrudníku i zádech. Roztřete, nechte zaschnout a jemnými krouživými pohyby oblast několik minut masírujte. Nejlepší výsledky přináší aplikace krému v kombinaci s produktem Repostor Atero, kdy jeden z krémů používáte ráno a druhý večer.

Masérské použití: Při masáži ať masér nanese krém na daná místa (na hrudník i záda) před masáží a před aplikací masážního oleje a nechá krém vstřebat cca 2 minutky. Poté Vás může masírovat vybraným druhem masáže a po masáži nechť krém nanese ještě jednou.

Složení: Nať dvouzubce, květ levandule lékařské, nať průtržníku lysého, nať řepíku lékařského, lékařský líh, masťový základ ambiderman a neo-aquasorb, voda. Repostor Heart se od ostatních Repostorů liší způsobem zpracování bylin.

Výrobce: Divine Way
Balení: 50 ml