Kategorie e-shopu

REPOSTOR ATERO 50ml

Ateroskleróza, srdce, CHOPN - chronická obstrukční plicní nemoc, plíce.
Základní cena s DPH550,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 550,00 Kč
Prodejní cena bez DPH454,55 Kč
Sleva
Hodnota DPH95,45 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Ateroskleróza, srdce, CHOPN - chronická obstrukční plicní nemoc, plíce. Aby mohla v tepnách, žílách a vlásečnicích dobře proudit krev, musí být tato „potrubí“ volná a bez usazenin, které by je mohly ucpat. Krém Repostor Atero jsme vyrobili s cílem napomoci dobrému krevnímu proudění v daných orgánech a pokud možno bez usazování sedimentů.

Nejlépe funguje v kombinaci s Repostor Heart, kdy jeden z krémů používáte ráno a druhý večer.

Domácí použití: Naneste Repostor Atero v tenké vrstvě na oblast srdce, plic a prsů (ženy). Krém nanášejte na obou stranách trupu - hrudníku i zádech. Roztřete, nechte zaschnout a jemnými krouživými pohyby lehce masírujte. Použijte 2x denně, ráno a večer. Nejlepší výsledky přináší aplikace krému v kombinaci s produktem Repostor Heart, kdy jeden z krémů používáte ráno a druhý večer.

Masérské použití: Při masáži ať masér nanese krém na vybrané místo ještě před masáží a před aplikací masážního oleje, na obě strany trupu a nechá vstřebat cca 2 minutky. Poté Vás může masírovat vybraným druhem masáže a po masáži nechť krém nanese ještě jednou.

Složení: Nať dvouzubce, květ levandule lékařské, nať průtržníku lysého, nať řepíku lékařského, lékařský líh, masťový základ ambiderman a neo-aquasorb, voda. Repostor Heart se od ostatních Repostorů liší způsobem zpracování bylin.

Výrobce: Divine Way
Balení: 50 ml