Kategorie e-shopu

Záchranný Kruh® - Medvědí síla, FYTO-balzám na bázi přírodního tuku a bylinných extraktů 45g

Fyto-balzám na bázi přírodního tuku a přírodních extraktů kopřivy, česneku a vlašských ořechů, pomoc pro obnovení funkci pohybového aparátu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 115,00 Kč
Prodejní cena bez DPH95,04 Kč
Sleva
Hodnota DPH19,96 Kč
Dostupnost: Skladem

Fyto-balzám na bázi přírodního tuku a přírodních extraktů kopřivy, česneku a vlašských ořechů, které se už po staletí používá v lidovém léčitelství.
Phyto -balzám se doporučuje jako účinná pomoc pro obnovení funkci pohybového aparátu. Balzám lze použít k odstranění napětí svalů v důsledku sportovního nebo fyzického přetížení, jakož i ke zlepšení stavu kloubů v pokročilém věku.

Aktivní složky: Tuk Natural, Přírodní výtažky z kopřivy, česneku a ořechového oleje,

Použití: Mírné množství balzámu aplikujte na čistou a suchou pleť, jemně masírujte. K dosažení silnější efekt oteplování se doporučuje zakrýt kůži s bavlněným nebo vlněným hadříkem. Po použití se projevuje protizánětlivý, relaxační účinek, ostranění otoku. Aktivní látky stimulují krevní oběh v místě aplikace, což má za následek zahřívací efekt.

Upozornění: Balzám se nedoporučuje lidem s přecitlivělou pokožkou a pro děti do 7 let. Vyhnout se kontaktu s očima, nenanášejte na postižené oblasti kůže. Ohřívá pokožka by neměla být mokré s vodou, protože to může zvýšit oteplování účinek léku. Po ošetření si umyjte ruce mýdlem a vodou.

Kontraindikace: mážné alergie na jednotlivé komponenty.

Obsah: 45 g