Kategorie e-shopu

Spongilla - Badjaga Forte Gel 7 Not Zdraví 75ml

Na pohmožděniny, modřiny, pigmentové skvrny, akné, akné, na mastnou o problematickou pleť, na svědivou pokožku a jako exfoliační prostředek pro omlazení pleti.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 158,00 Kč
Prodejní cena bez DPH130,58 Kč
Sleva
Hodnota DPH27,42 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Starý přírodní léčivý prostředek s jedinečnými vlastnostmi, doporučuje se na pohmožděniny, modřiny, pigmentové skvrny, akné, akné, na mastnou o problematickou pleť, na svědivou pokožku a jako exfoliační prostředek pro omlazení pleti.

Badjaga - Spongilla (houba rybniční) je dnes již legendární nástroj proti modřinám, stařeckým skvrnám, vředům, akné a dalším kožních onemocněním. Je výborná především na mastnou pleť. V Rusku se používá tento krém s jedinečnými vlastnostmi již po desetiletí.

Co je badjaga? Badjaga je sladkovodní houba, pokrytá drobnými jehličkami oxidu křemičitého. A jak to funguje? Mikroskopické křemíkové jehličky při kontaktu s kůží stimulují procesy regenerace kůže, rozšiřují cévy, zrychlují krevní oběh, dochází k dezinfekci kůže a regulaci tvorby kožního mazu. Kožní vady pak rychle mizí. Gel Badjaga forte má zvýšený obsah extraktu badjagy.

Biologicky aktivní extrakt ze sladké vodní houby se skládá z cenných prvků, které mohou eliminovat suchost, stopy únavy a vyčerpání pokožky, aby jí byly měkké, pružné a sametové.

Jak používat:
Na obličej: Naneste gel na pleť v tenké vrstvě a nechte působit po dobu 10-20 minut. Poté opláchněte teplou vodou. Během aplikace se nedoporučuje během 2-3 hodin vystavovat pleť venkovním podmínkám.
Na tělo: Naneste gel lehkými krouživými pohyby. Po 20 - 30 minutách smyjte gel teplou vodou nebo odstraňte vlhkým hadříkem.


Pocity: mikroskopické jehličky tak trochu působí jako žihadla - kůže se ohřívá a malinko připomíná popálení od kopřiv.

Výsledek: po týdnu pravidelného užívání (každou noc) se tón pleti vyhladí, skvrny pomalu mizí. Pokožka je hebká a vláčná.

Gel dále obsahuje jitrocel a řebříček, které krému dodávají hojivé a antibakteriální účinky.

Jitrocel extrakt má antibakteriální, hojivý, protizánětlivý, hydratační účinek. Obsahuje vitaminy C, K, A, flavonoidy, karoten, těkavé, třísloviny.

Řebříček extrakt je antioxidant, má protizánětlivé, hemostatické, hojivé, protikřečové, antialergický účinek.

Gel se doporučuje:
- na pohmožděniny, modřiny, otoky
- pigmentové skvrny a stagnuje
- při akné, na mastná o problematickou pleť, snižuje aktivitu mazových žláz, brání vzniku akné
- na svědivou pokožku, pomáhá snížit svědění
- jako exfoliační prostředek pro omlazení pleti
- přispívá ke snížení bolesti při revmatismus a artritídě

Gel Vlastnosti:
- aktivní, absorbující, protiedémový účinek
- snižuje bolest, svěděnní
- pomáhá odstranit skvrny na kůži a pigment
- má vynikající baktericidní a antiseptický účinek
- aktivuje krevní oběh, rozšiřuje krevní cévy

Kontraindikace: Individuální nesnášenlivost. Před použitím gelu na obličej se doporučuje aplikovat malé množství gelu v ohbí lokte k testování pro individuální alergii. Při zahřátí kůže může vzniknout začervenalá pokožka.

UPOZORNĚNÍ: Nenanášejte gel na poškozenou kůži; vyhněte se kontaktu s očima gelu na sliznice. V případě kontaktu opláchněte velkým množstvím vody.

Výrobce:  Dean + OOO Ltd, Rusko
Obsah: 75ml