Kategorie e-shopu

Gel-Balzám 911 - Bišofit 100ml

Osteochondróza, bederní radiculitis, artróza, artritida, dna, chrupavka, otokky. Pohyblivé klouby, protizánětlivé a antirevmatické působení.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 205,00 Kč
Prodejní cena bez DPH169,42 Kč
Sleva
Hodnota DPH35,58 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Gel-balzám kosmetický s bišofitem - se doporučuje jako doplněk při léčbě kloubních onemocnění: osteochondróza, bederní radiculitis, artróza, artritida, dna. Přírodní Bishofit - Spojené extrakty kalísie voňavé, kostivalu Comarum snižují bolest a otok, podporují obnovu chrupavky, protizánětlivé a antirevmatickým působení, poskytuje výživu pro pohybový aparát. Normalizuje metabolické procesy v kloubech, zlepšuje výživu tkání a obnovuje pohyblivost kloubů.

Bišofit je minerál vzniklý krystalizací sražených výparů moří z doby před téměř 200 miliony lety. Čistý minerál se doluje z hloubek 1 - 4 km. Je tvořen převážně krystaly chloridu hořečnatého s bohatou příměsí mikroelementů. Svým složením předčí mořskou sůl i sůl z Mrtvého moře. Vhodný při natažení svalů, šlach a při úrazech.

Přispívá ke zlepšení svalů a kloubů, stimuluje krevní oběh v místě aplikace, usnadňuje pohyb v kloubech.

Použití: Jedná se o kosmetický přípravek. Aplikujte na čistou, suchou pokožku. Nemělo by být aplikován na poškozené části těla. Měl by být používán s opatrností u osob s citlivou pokožkou.
Kontraindikace pro použití: Přecitlivělost na některé složky balzámu.

Upozurnění: Nepoužívejte u dětí. Během těhotenství a laktace. Pokud potřebujete lék užívat v těchto obdobích, musíte se poradit s lékařem.

Složení: Extrakt z kalísie voňavé (zlatý vous), minerá bišofit l- extrakt kostivalu, mochny, kafr, mentol, olej z jedle, levandule a eukalyptu.

Objem: 100 ml

Výrobce: Twins Teck, Rusko

Kosmetika 911 - Vaše záchranná služba, byla založena na jedinečných vyvážených sloučeniny, které se skládají z výtažků bylin, silic a dalších účinných látek.