Kategorie e-shopu

Gel-Balzám 911 - Badjaga 100ml

Podporuje rychlou regeneraci poškozených tkání, posiluje stěny cév, snižuje otoky a řeší hematomy, působí upokojující a antiseptické.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 205,00 Kč
Prodejní cena bez DPH169,42 Kč
Sleva
Hodnota DPH35,58 Kč
Dostupnost: 1 - 4 dny

Gel-balzám kosmetický s Badjagou - Houbou rybniční Spongilla. Starý přírodní léčivý prostředek s jedinečnými vlastnostmi, podporuje rychlou regeneraci poškozených tkání, posiluje stěny cév, snižuje otoky a řeší hematomy, působí upokojující a antiseptické.

Složení: Extrakt sladkovodní houby (badjaga), amonné soli polymerní sulfonové kyseliny, extrakt z jírovce, výtažek z heřmánku, propylenglykol (a) diazolidinil močoviny (a), methylparaben (a) propylparaben, limonen., jalovec olej, olej z máty peprné, olej tea tree, arniky.

Způsob použití: Jedná se o kosmetický přípravek. Aplikujte na čistou, suchou pokožku. Nemělo by být aplikován na poškozené části těla. Měl by být používán s opatrností u osob s citlivou pokožkou. Kontraindikace pro použití: Přecitlivělost na některé složky balzámu.

Upozornění:
- Nepoužívejte u dětí.
Během těhotenství a laktace. Pokud potřebujete lék užívat v těchto obdobích, musíte se poradit s lékařem.
- Nepoužívejte na otevřené rány. sliznice, při kontaktu očí důkladně vypláchněte vodou.

Aby se vyloučil výskyt alergické reakce, doporučuje se použít minimální množství roztoku čerstvého veverka na vnitřní straně ruky, či loktu.

Extrakt z čerstvých sladkovodních hub rybničních - Spongilla. Houba žije pouze v extrémně čistých nádržích sladké vody s tekoucí vodou a za určitých teplot.
Kostra badyagi se skládá z propojené síly křemenných jehel, spojených společně organickou látkou - sponginem. Obsahuje také fosfáty, uhličitany a organické látky.
Účinek badyagi je založen na mechanickém podráždění pokožky způsobené obsahem silikonových jehel.

Obsah: 100 ml.

Prostředky vytvořené prostřednictvím badyagi - jedinečný přírodní prostředek, který má dobrý absorpční efekt, zlepšuje ochrannou funkci pokožky.

Výrobce: Twins Teck, Rusko