Kategorie e-shopu

Živokost (Kostival) Balzám s včelím jedem 75ml

Těový vícesložkový balzám na základě kostivalu lékařského a Včelího jedu má všestranný účinek u většiny chorob kloubů. Aktivuje odvádění solí z organismu, vhodný při zánětu a bolesti v kloubech, zad, dolní části zad a svalů.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 217,00 Kč
Prodejní cena bez DPH179,34 Kč
Sleva
Hodnota DPH37,66 Kč
Dostupnost: Dočasně vyprodáno

ŽIVOKOST - (Kostival) - Těový balzám na základě kostivalu lékařského a Včelího jedu obsahuje další extrakty léčivých bylin. Vícesložkový přírodní přípravek, který má všestranný účinek u většiny chorob kloubů. Aktivuje odvádění solí z organismu. Díky svým vlastnostem může být balzám užitečný při zánětu a bolesti v kloubech, zad, dolní části zad a svalů, pro správnou funkci pohybového aparátu, po sportovní a úrazů v domácnosti.

Kombinace extraktů léčivých rostlin, biostimulants a přírodní chondroitin (bioaktivních složek chrupavky), které poskytuje vysokou účinnost.

Balzám obsahuje:
- ionty stříbra
- vvýtažek z kořenů a listů kostivalu lékařského
- Včelí jed
- Olej z čajovníku
- Altajské mumio
- Mravencí kyselinu
Olejové a hydroalkoholové extrakty
- Zlatý vous (Kasílie)
- Zábělník (Mochna bahenní)
- Kořen psí - šíkové růže
- Kořen lopuchu
- Šišák bajkalský
- Maralí kořen.
- Chondroitin sulfát.
- Včelí vosk
- D-panthenol.
- Stearát DEG.
- Konzervační prostředky (kemaben, kathon).

Použití:
- obnovuje chrupavky
- vyvádí soli z kloubů
- obnovuje normální přítok krve do kloubu
- pomáhá s výživou kloubů (zejména chrupavkové tkáně)
- pomáhá zpomalit procesy destrukce chrupavky, stimulujte její regeneraci
Masážní krém
- při zánětech a otocícch
- při svalových křečích

Upozornění: Není určeno dětem. Nepoužívejte při individuální nesnášenlivosti na jednotlivé složky balzámu.

Způsob použití: Malé množství balzámu aplikujte jemnými masážními pohyby  po dobu 3-5 minut, až do úplného zalévání 2-3 krát denně. Pokud je to možné, ošetřené místo by mělo být zabaleno  do bavlněné nebo jiné látky a udržovat v teple. Neoplachovat.

Obsah 75ml

Ingredients: Aqua, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Lanolin, Propylene Glycol, N-(4-nitro-2-pheno-xyphenyl)-methanesulfonamide, Sodium Hydroxide, Methylchloroisothiazoline, Methylisothiazolinone, Tetrabutylhydroquinone, Citric Acid, Propylen Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea. Symhytum Officinale Leaf Extract, Parfum, Panthenol, Comarum palustre Extract, Rosa Canina Leaf Extract, Scutellaria baicalensis Extract, Callisia fragrans Extract, Mumio, Sodium Chondroitin Sulfate.