Kategorie e-shopu

Kitl Šláftruňk - Zlatý 500 ml Mediciální víno na dobrou noc

Nápoj má zklidňující a uvolňující účinky. Užívejte ho na dobrou noc, 1-2 hodiny před spaním. Během pití relaxujte (například u dobré knížky). Pijte po douškách, z malých skleněných pohárků; doporučená dávka je 50 až 100 ml.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 155,00 Kč
Prodejní cena bez DPH128,10 Kč
Sleva
Hodnota DPH26,90 Kč
Dostupnost: 1 - 2 dny

Nápoj má zklidňující a uvolňující účinky. Užívejte ho na dobrou noc, 1-2 hodiny před spaním. Během pití relaxujte (například u dobré knížky). Pijte po douškách, z malých skleněných pohárků; doporučená dávka je 50 až 100 ml. Kitl Šláftruňk navazuje na tradici medicinálních vín, kterých se v minulosti hojně používalo, avšak dnes jsou téměř zapomenuty.

Velikost balení: 500 ml

Složení
Révové víno bílé, pitná voda, zahuštěný hroznový mošt, výtažky z meduňky lékařské, konopí setého, ovsa setého, lípy obecné, citroníku pomerančového sladkého, mařinky vonné, magnolky čínské, aroma, arabská guma z výronků stromů Acacia, sorbát draselný, oxid siřičitý.

Dávkování

Doporučená dávka je 50-100ml, 1-2 hodiny před spaním.

Doba použitelnosti
Poskytujeme záruku 1 1/2 roku (tj. minimální trvanlivost). Budeme mnohem radši, když jej brzy vypijete a nápoj vám zachutná i pomůže, než když si jej budete dlouho šetřit, něco se pokazí a vy nám to pak budete vyčítat.

Podmínky úchovy
Skladujte v chladu a temnu, od 5 do 15?C. Po otevření nápoj uchovávejte do teploty 10?C, nejlépe v chladničce, a spotřebujte do 5 dnů. Dlouhodobým skladováním v nevhodných podmínkách Šláftruňk "trpí".

Upozornění
Nápoj je alkoholický a není určen osobám mladším 18 let, těhotným a kojícím ženám. Zároveň jej uchovávejte mimo dosah dětí. Neužívejte ho v kombinaci s léky, nebo pokud jste nemocní. Diabetici Šláftruňk užívat mohou, avšak s omezením. Lidé s cukrovkou I. i II. typu mohou Kitl Šláftruňk užívat, avšak musí jej započítat do svého celkového denního příjmu energie. Tento individuální dietní plán stanovuje každému diabetikovi lékař. Nedoporučujeme kombinovat s jinými alkoholickými nápoji. Nepřekračujte doporučenou dávku. Šláftruňk nemůže být užíván jako náhrada pestré stravy. 100ml Kitl Šláftruňk má energetickou hodnotu 97 kcal / 407 kJ.