Olej z hroznových semínek 500 ml

Olej z hroznových semínek 500ml .. 100%, čistý - snižuje kapilární lomivost a zvyšuje elasticitu pokožky, proti vzniku křečových žil. Klinicky byl prokázán vliv těchto látek na zvýšení elasticity pokožky, zvýšení pevnosti ...
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 138,00 Kč
Prodejní cena bez DPH120,00 Kč
Sleva
Hodnota DPH18,00 Kč
Dostupnost: Skladem

Olej z hroznových semínek 500ml .. 100%, čistý - snižuje kapilární lomivost a zvyšuje elasticitu pokožky, proti vzniku křečových žil

Hroznový olej 100%
- obsahuje velké množství bioaktivních látek (zejména oligomerních proantocyanidinů - OPCs). Klinicky byl prokázán vliv těchto látek na zvýšení elasticity pokožky, zvýšení pevnosti kapilár, tepen a žil, zvýšení vitality krevních buněk. Vykazuje velice silnou antioxidační aktivitu, zejména pak v kombinaci s vitaminem C a E. Redukuje kapilární lomivost. Omezuje vznik křečových žil, otoky a bolesti nohou. Vyniká silnou aktivitou proti volným radikálům, inhibicí enzymatických systémů, které rozvíjejí zánět a omezují tvorbu histaminu.

Doporučené dávkování:
3-5 ml 2-3× denně. Podmínky pro dosažení maximálního účinku: používejte přípravek denně v minimálním množství 5 ml. Pro dosažení maximálního účinku je vhodná kombinace s vitamínem C a E. Vitamín E je v přípravku přítomen v dostatečné denní dávce. Nejsou známy případy jakýchkoliv nepříznivých účinků ani při dlouhodobém používání vysokých dávek.

Použití: I když Hroznový olej snáší poměrně vysokou teplotu, doporučujeme jej k použití ve studené kuchyni.

Hroznový olej:
- snižuje kapilární lomivost a zvyšuje elasticitu pokožky
- působí preventivně i podpůrně proti vzniku křečových žil
- prevence a podpora léčby artritid a arteriosklerózy
- redukuje negativní stresové vlivy prostředí - superantioxidant
- tlumí projevy stárnutí
- přípravek zvyšující kvalitu života
- snadná a praktická aplikace

Upozornění: Nejsou známy případy nežádoucích projevůna léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků ani při dlouhodobém podávání.