Nebyl vybrán žádný obrázek

Miska s hladkým okrajem, Green Onyx, Artisans in Pakistan 10cm

100% autentická miska z přírodníhi kmena Green Onyx. Barevná struktura kamene se liší kus od kusu. Onyx poskytuje sílu, odvahu, obětavost a vytrvalost při boji se sebekázní.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 235,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

100% autentická miska z přírodníhi kmena Green Onyx.

Miska s hladkým okrajem. Řemeslníci v Pákistánu hledají nejkvalitnější bílý onyx, aby vytvořili svá ručně vyřezávaná mistrovská díla, z nichž každé má své vlastní jedinečné přírodní tóny a vzory.

Váš nákup pomůže řemeslníkům v Pákistánu vydělat si na živobytí vytvářením krásných ručních prací ze dřeva a kamene shesham. Malé řemeslné dílny poskytují mnoho pracovních míst v Pákistánu, kde jsou jiné pracovní příležitosti vzácné. Řemeslníci v Pákistánu ručně vybírají onyx, který vyřezávají do krásných misek, zvířat, kuchyňských nástrojů a dalších.

Vlastnosti a význam zeleného onyxu

O zeleném onyxu je známo, že pomáhá při vybavování paměti, a proto může být užitečný pro uvolnění starých emocionálních zranění a traumat z minulých životů. Onyx poskytuje sílu, odvahu, obětavost a vytrvalost při boji se sebekázní. Tento kámen vám umožňuje mít větší kontrolu nad svým životem a poskytuje emocionální podporu, zejména v době stresu, zmatku nebo smutku. Zelený onyx byste měli používat také k povzbuzení štěstí, přilákání štěstí a kultivaci moudrého rozhodování. Kromě toho vám tento krystal může pomoci bojovat s vašimi strachy a fóbiemi a zlepšit špatné sebevědomí. A konečně, Onyx je skvělým pomocníkem pro meditaci, astrální cestování, regresi minulých životů a lucidní snění.

Průměrný rozměr: 9,8 cm. Délka x 10 cm. Šířka cca 3 cm.

Průměrná hmotnost: 171 gramů.

Doporučené ruční mytí.

Vezměte prosím na vědomí, že protože každý drahokam je jedinečný a přírodní, mohou se od těch na obrázcích mírně lišit. Všechna měření jsou přibližná. Autenticita a kvalita jsou 100% zaručeny.