Tělové svíce s meduňkou 2 kusy HOXI

Dutina ve svíci odvádí „nečistoty“ z místa působení, uvolňuje napětí a přispívá k fyzické a energetické pohodě.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 70,00 Kč
Prodejní cena bez DPH57,85 Kč
Sleva
Hodnota DPH12,15 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Účinek všech ušních i tělových svící je založen na komínovém efektu, který vzniká při hoření. Ostatní přísady a barvy jsou doplňkem podporující jejich účinnost.

Dutina ve svíci odvádí „nečistoty“ z místa působení, uvolňuje napětí a přispívá k fyzické a energetické pohodě.

Používání tělových svící je součástí přírodního regeneračního rituálu, který pochází z pradávné historie. Předpokládá se, že tuto techniku a její působení znali nejen domorodé národy Ameriky, indiáni, ale i starověké slovanské národy, sibiřští šamani a Keltové.

Vlastnosti:
    Čištěný včelí vosk, kosmetický parafin, kurkuma, 100%
    bavlněné plátno
    Ruční práce
    Kónický tvar
    Délka cca 23 –25 cm
    Silice z Cannabisu (Konopí)
    Minimální objednávka 2ks!
    Příbalový leták bude přiložen do krabičky s celou objednávkou

Návod k použití:
Při aplikaci tělových svíček HOXI je ideální poloha v leže. Samozřejmě v případě aplikaci na končetiny nebo místa kde to není nutné lze aplikovat tělovou svíčku vsedě. Vystřihněte si podle přiloženého návodu papírový kroužek, který nasuňte na svíčku do 1/3 od spodniho konce (svíčky jsou označeny proužkem který Vám může sloužit jako pomůcka). Připravte si misku nebo sklenici s vodou! Tělovou svíčku zapalte na horním konci, mezi svíčku a místo kam svíčku aplikujete vložte ochranou gázu a spodním koncem přiložte na místo aplikace na těle. Pro správnou funkci svíčky dbejte na to aby spodním koncem neunikal dým. Tím vytvoříte komínový efekt. Když svíčka odhoří do 2/3, tedy nad papírový kroužek, sundejte ji z těla a uhaste v připravené vodě. Tělové svíčky pomáhají stimulovat meridiánové body čímž přispívají k obnově toku životní energie, regeneraci postiženého místa, obnově a uvolnění bloků na energetické úrovni, zmírnění bolesti, jsou vhodné jako pomůcka při detoxikaci, prohřátí daného místa při masážích, harmonizaci a aktivaci lymfatického systému atd, atd. Zkušenější z Vás mohou spojit aplikaci tělových svíček s jinými terapeutickými metodami, některými typy masáží, energetickým léčením apod.

Varování:
    Tělové svíce nenahrazují lékaře
    Nedávejte tělové svíce svým dětem bez dozoru
    Nepřikládejte tělové svíce na otevřené rány
    Při použití tělové svíce mějte vždy připravenou misku nebo sklenici s vodou, kde můžete svíci kdykoliv uhasit
    Používejte ochranný kroužek nebo jiný způsob ochrany před možným odpadnutím vyhořelé části. Například malý ručník nebo ubrousek
    Používejte tělové svíčky vždy s pomocí druhé osoby nebo terapeuta
    Svíčky přikládejte kolmo na ošetřovanou plochu
    Svíčky nejsou vhodné pro děti do 3let
    Tělové svíce neaplikujte těhotným ženám
    Nepoužívejte tělové svíčky přímo v oblasti srdce, na sliznice nebo otevřené rány
    Chraňte při použití tělových svíček oblečení, ochlupení apod. před otevřeným ohněm!
    Svíčky s včelím voskem neaplikujte osobám s alergií na včelí produkty
    Dodržujte uvedené instrukce a návod k použití

Nežádoucí účinky
Z našich více jak 13 letým zkušenostem jsme se nesetkali z nežádoucími účinky. Ve vyjímečných případech v případě alergie na včelí produkty. Dodržujte návod k použítí. Aplikace tělových svíček je velmi jednoduchá a zvládne ji téměř každý. Pokud se na aplikaci necítíte vyhledejte terapeuta, který tělové svíčky používá a aplikuje. Použití tělových svíček je vždy na vlastní nebezpečí. Dodržujte pravidla a zodpovědnost jako při práci s otevřeným ohněm.

Složení tělových svíček HOXI
Tělové svíčky HOXI jsou vyrobeny zásadně ručně z kvalitního českého včelího vosku, kosmetického vosku (parafinu s velmi nízkým obsahem oleje), přírodního barviva (kurkumy) a 100% bavlněného plátna. Tělové svíčky nejsou zdravotnickým materiálem, ale výjímečným nástrojem lidového léčitelství používaným již pradávna různými národy a kulturami.