Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek auricularia jidasovo ucho Bio 100g MRL

Auricularia Jidášovo ucho Bio mycélium/biomasa 100g

Balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 1290,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: Skladem

Auricularia–MRL mycélium/biomasa 100 g

česky: boltcovitka ucho Jidášovo

japonsky: kikurage
čínsky: heimuer
latinsky: Auricularia auricula

Balení obsahuje 100 g jemně mleté BIO biomasy sestávající ze zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia) houby: Auricularia auricula, boltcovitka ucho Jidášovo. Biomasa BIO má oproti extraktům výhodu, že v jejím případě nedochází k nežádoucímu posunu účinků jako u extrakce, a tak přípravek svojí aktivitou odpovídá zdrojové houbě, a je dále umocněn využitím i jejího enzymaticky aktivního podhoubí.

Přípravkek MRL na bázi houbové biomasy pěstované na autoklávem sterilizovaném substrátu při nekompromisním dodržování podmínek, které bývají požadovány po výrobě léčiv. Výsledkem je standardizovaná biomasa, u které patentovaný kultivační proces zajišťuje, že není kontaminována jinými houbami a že nejsou přítomny pesticidy a těžké kovy.

Balení obsahuje 100 g biomasy podhoubí (mycelia) a mladých plodnic (primordia).

Účinná složka: Auricularia auricula – biomasa

Pojiva: žádná

Dávkování: Obchodní balení obsahuje 250 g prášku - jemně mleté biomasy (mycelia i primordia) Auricularia auricula.

Doporučené denní dávkování 1 - 3 g denně.
Každé balení obsahuje dávkovací lžičku, která zarovnaná odměřuje 2 g biomasy. Obchodní balení je koncipované čtyřměsíční dávka. Biomasu je nejlépe užívat nalačno a zapít dostatečným množstvím vlažného čaje nebo vody. Prášek biomasy můžete pohodlněji konzumovat po smíchání s jogurtem, jablečnou šťávou či vodou.

Další upozornění
Přípravek Auricularia 100g MRL je registrovaný jako doplněk stravy. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Plodnice jidášova ucha dosahují v průměru 3 - 10 cm a mají tloušťku 0,1 - 0,3 cm. Během růstu nabývají tvaru podobnému lidskému uchu. Rostou na padlých kmenech a větvích listnáčů (buků, jasanů, javorů, akátů, bezu aj.). Jidášovo ucho vděčí za název svému tvaru a také pověsti, že vyrostlo na stromě, na kterém se oběsil Jidáš poté, co zradil Krista. Široké uplatnění nachází v potravinářství a od věků také v přírodní medicíně. V Asii se pěstovala již před 1500 lety a dodnes je nedílnou součástí čínských pokrmů.

Značka: Mycology Research Laboratories - MRL
Originální název: BIO boltcovitka ucho Jidášovo