Kosmetické máslo z višňových pecek 75ml

Na odstranění podráždění, změkčení a hydrataci rtů, pleti dekoltu, rukou a nehtů. Stimuluje syntézu elastinu a kolagenu. Hydratuje, vyživuje a regeneruje pokožku. Zlepšuje pleť. Obnovuje vlasovou strukturu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 159,00 Kč
Prodejní cena bez DPH131,40 Kč
Sleva
Hodnota DPH27,60 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Hydratační a regenerační omlazující účinek.

Olej višňových pecek se používá hlavně pro kosmetické účely, jeden z nejsilnějších zvláčňujících olejů, díky čemuž je pleť jemná a hladká. Přispívá ke svým kvalitativním změnám, účinně zvlhčuje, regeneruje a vyživuje. Višňový olej je jedním z nejjemnějších účinků a nezanechává ani sebemenší stopy na kůži, velmi rychle vstřebává.

- Stimuluje syntézu elastinu a kolagenu.
- Hydratuje, vyživuje a regeneruje pokožku.
- Čistí a podporuje obnovu buněk.
- Chrání před agresivními faktory prostředí.
- Zlepšuje pleť.
- Obnovuje vlasovou strukturu.
-
V době výskytu vrásek je prostě nenahraditelný.
-
Užitečné pro použití na všech typech pleti kromě mastných.
-
Bojuje s pigmentací, uklidňuje začervenalou pleť
- Zpomaluje proces stárnutí.

Aktivní složení je bohaté - jedná se o vitamíny (A a E), vzácná kyselina eleostearová - přírodní UF-filt, antioxidanty, tokoferoly, napůl nasycené mastné kyseliny, stejně jako další složky, které jsou pro každý organismus nezbytné pro normální a správné fungování. A složení stopových prvků je prostě úžasné: draslík a vápník; hořčík a sodík; síra, fosfor, chlor, bor, jod, měď a mnoho dalšího.

Složení: olej z višňových pecek (extrakt), včelí vosk, parfumerie.

Použití: Používejte jako samostatný prostředek, nebo přidejte k jakýmkoliv produktům pro péči o pleť obličeje, krku, rukou, stejně jako k posílení nehtů a vlasových kořenů. Pro suchou pokožku, při koupání, přidejte několik gramů oleje do lázně s teplou vodou.

- Na odstranění podráždění, změkčení a hydrataci rtů, pleti dekoltu, rukou a nehtů - Naneseme a necháme působit 12 - 15 minut. Poté podle potřeby opláchneme teplou vodou
- Na posílení vlasových kořínků - vtíráme lehkými masážními pohyby, necháme působit 10 -20 minut, poté vlasy omejeme šamponem.

Země původu: Rusko
Objem: 75 ml

Bezpečnostní opatření: Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky přípravku.

Uchovávejte těsně uzavřené na tmavém místě mimo dosah dětí při teplotě 5 až 25 ° C