Lancelot 90 tablet

Kapsle obsahují vyváženou směs bylinných extraktů, aminokyselin, vitamínu e a zinku, dodávají sílu a energii.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 890,00 Kč
Prodejní cena bez DPH773,91 Kč
Sleva
Hodnota DPH116,09 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Kapsle lancelot obsahují vyváženou směs bylinných extraktů, aminokyselin, vitamínu e a zinku.
Užívání doplňku stravy lancelot dodává sílu a energii.

Lancelot je doplněk stravy vhodný pro všechny věkové kategorie. Jeho účinky obzvlášť ocení ti, kterým díky přirozenému vývoji (stárnutí) začínají ubývat síly a energie, rychleji se unaví a v jejichž případě se snižuje také funkčnost některých orgánů. Povzbudit dokáže ale i ty, kteří jsou naopak na vrcholu sil, ale jejich práce je natolik psychicky a fyzicky vyčerpávající a stresující, že tento energetický výdej musí kompenzovat dodáním složek, které jsou obsaženy v Lancelotu.

Kapsle obsahují dlouhodobě vyvíjenou vyváženou směs extraktu plodu Klanoprašky čínské (Schisandra chinensis) a Saw palmetto (zakrslá americká palma), kořene amerického ženšenu (Panax quinquefolius), semene Guarany a listu rostliny Gingko biloba spolu s aminokyselinami, vitamínem E a zinkem. Tato směs dodává tělu sílu a energii, snižuje únavu a nemocnost, posiluje psychické a sexuální funkce organismu.

LANCELOT je možné kombinovat s ostatními produkty Akuny. Je však dobré poradit se individuálně s odborníkem o vhodnosti a skladbě jednotlivých kombinací.

Účinky lze očekávat po 3 měsících pravidelného užívání při dodržení doporučeného dávkování. LANCELOT lze užívat po neomezenou dobu, ale lze s ním pracovat také podle momentální či budoucí zátěže organismu. V takovém případě se doporučuje užívat 1–2 měsíce před očekávanou zátěží 3 x 1 tabletu po jídle a pokračovat v průběhu náročného období i mimo něj s dávkováním 2 x 1 tableta denně. Za zátěž organismu lze považovat nejen pracovní vypětí, ale také příchod pravidelných virových epidemií nebo psychických stresu osobního či rodinného charakteru.

Doporučená dávka: Užívejte 1 kapsli 3 x denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení: L-arginin, hydroxypropylmethylcelulózové kapsle (Vcaps®), maltodextrin, L-citrulin malát, extrakt Schisandra chinensis (2 % schisandrinů), glukonát zinečnatý, extrakt z amerického ženšenu (5 % ginsenosidů), extrakt z guarany (10 % kofeinu, barvivo karamel), DL-a-tokoferyl-acetát (vitamín E), extrakt Saw palmetto (45 % volných mastných kyselin, křemičitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, maltodextrin, oxid křemičitý), extrakt Gingko biloba (24 % flavonů).

Balení: 90 tablet

Upozornění: Doplněk stravy. Kapsle jsou určeny k polknutí, zapít dostatečným množstvím vody, nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Nekousat, po otevření výrobek skladovat při teplotě do 25 °C a spotřebovat do 3 měsíců.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin