Nebyl vybrán žádný obrázek

Kurilský čaj, Ivan-čaj (Vrbovka úzkolistá) s borůvkou Teavit 20x1

Bylinný čaj s vrbovkou, zelené jablko, borůvky, hloh, černé jeřabiny, květy ibišku.
Základní cena s DPH95,00 Kč
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 95,00 Kč
Prodejní cena bez DPH82,61 Kč
Sleva
Hodnota DPH12,39 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Zmínku o kurilském čaji („Ivan čaj“) najdeme ve starobylých rukopisech. Je v nich nazýván jako „Bohatýrský čaj“. Tomuto čaji se také říká „Ruský čaj“. Hlavním odběratelem tohoto čaje byla Anglie, Francie a Rakousko. „Ruský čaj“ byl vždy velmi ceněný pro svou chuť a účinky. Svým složením (minerální látky) předchází černý a zelený čaj. Neobsahuje kofein.
Listy kurilského čaje jsou sbírány v ekologických oblastech Ruska. Díky současné technologie zpracování jsou zachovány veškeré prospěšné látky.

Zdravotní tvrzení týkající se léčivé rostliny vrbovky ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Antioxidant. Pohyblivost kloubů. Komfort (před) menstruační & menopauze. Normální funkce prostaty. Normální funkce dolních močových cest.

Zdravotní tvrzení týkající se léčivé rostliny - borůvka plod ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální stav zraku. Tvorba kolagenu v oku. Normální činnost cévní soustavy. Těžké nohy. Trávení - střevní tranzit. Hladina cukru v krvi. Antioxidant. Metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin. Normální stav vlasů a nehtů.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Složení: 80% fermentované a granulované listy kurilského čaje (Vrbovka úzkolistá), 0,5% sušené zelené jablko, 10% sušené plody borůvek, 0,5% sušené plody hlohu, 5% sušené plody černé jeřabiny (arónie černoplodá), 4% sušené květy ibišku.

Příprava: 1 sáček vložte do hrníčku a zalijte 200 ml vroucí vody. Nechejte louhovat 5-10 minut. Díky svým unikátním vlastnostem lze listy kurilského čaje louhovat i několikrát.

Skladování: Skladujte při teplotě do +25oC a vlhkostí vzduchu do 75%.

Země původu: Rusko

Balení: 20x1,5 g