Nebyl vybrán žádný obrázek

Liposomal Vitamin C 1000mg 250ml neutral

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Maximální možná využitelnost tělem.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 799,00 Kč
Prodejní cena bez DPH694,78 Kč
Sleva
Hodnota DPH104,22 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

Liposomal Vitamín C

 

- Lipozomální vitamín C
- Maximální možná využitelnost tělem
- Originální Curesupport lipozomy

Doplněk stravy.

Originální CureSuport Lipozomy.

Prémiový produkt s obsahem bioaktivní formy vitamínu C ve formě originálních CureSupport tekutých lipozomů [1].

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Díky použití formy liposomů jsme vytvořili produkt, který se snadno používá a je vysoce vstřebatelný.

 

Produkt obsahuje originální Curesupport lipozomy, které jsou ve své kategorii skutečným pojmem, tedy uznávaným originálem a to jak mezi širokou veřejností, tak mezi špičkovými profesionály. Nejvyšší možná funkčnost a kvalita originálních lipozomů Curesupport je ve svých základních verzích prověřena přímo klinickými studiemi [2, 3, 4] .

 

Lipozomální produkty CureSupport jsou vyráběny přímo na výrobních linkách holandské společnosti Curesupport B.V. (Medical manufacturer), s níž sdílí filozofii maximální možné kvality originálních tekutých lipozomů prověřených klinickými studiemi.

 

Lipozomy jsou složeny z přírodních fosfolipidů, které jsou základními stavebními kameny všech našich buněk, proto přes jejich stěnu bez problému prostupují tzv. pasivním transportem. Přirozeně se lipozomy vyskytují např. v kolostru a mateřském mléce, kde je maximální absorpce a využitelnost naprosto nezbytná. Z tohoto důvodu se lipozomy profesionálně využívají k přípravě špičkových injekčních aplikací, infuzí a potravinových doplňků.

 

V čem je rozdíl?

 

Originální tekuté Lipozomy
Špičková biodostupnost a využitelnost aktivních složek
Vyrobeno v Evropě (GMO free)
Farmaceutická kvalita produktů vyráběných v režimu “clean room” (vědecký výzkum a následná produkce)
Renomovaný a uznávaný producent originálních lipozomů Curesupport s tradicí společnosti více než 15 let
Zdroj fosfolipidů: GMO free slunečnicový olej (EU)
NE mass-marketing (pseudo-lipozomální produkty)
NE umělá sladidla (sukralóza, aspartam, acesulfam, sacharin a další)
NE umělá barviva
Gluten free (bez lepku)
Soy free (bez soji)
Sugar free (bez cukru)
Vegan

 

Povolená zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012

 

Vitamín C přispívá k:

 

udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm
(při přívodu 200mg denně navíc k doporučenému dennímu příjmu)
normální funkci imunitního systému
ochraně buněk před oxidativním stresem
normálnímu energetickému metabolismu
normální činnosti nervové soustavy
normální psychické činnosti
přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
přispívá k regeneraci redukované formy vitamínu E
normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév
normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí
normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní
normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže
normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů
vitamín C zvyšuje vstřebávání železa

Špičková absorbce a využitelnost:

 

Lipozomy jsou vyrobeny z čistých fosfolipidů izolovaných ze slunečnicového lecitinu. Mohou mít různé velikosti od několika nanometrů až po desítky mikrometrů. Ve spojení s vodou formují fosfolipidy mikroskopické struktury s dutinou uprostřed vyplněnou vodou, obklopenou fosfolipidovým pouzdrem. Ve vodě uprostřed fosfolipidu je pak možné rozpustit jiné molekuly, například vitamín nebo glutathion, které potřebujeme snadnou cestou vstřebat do těla. A zatímco hydrofilní (vodu přitahující) molekuly mohou být drženy uvnitř zapouzdřeného jádra, hydrofobní (vodu odpuzující) látky se mohou rozpustit do samotné fosfolipidové membrány – takovýmto způsobem mohou lipozomy transportovat hydrofilní i hydrofobní molekuly. A právě díky těmto unikátním vlastnostem jsou využívány jak matkou přírodou, např. v mateřském mléce, tak také specializovanými producenty, a to při výrobě léků nebo doplňků stravy.

 

Hlavním benefitem využití lipozomů pro transport mikronutrientů je to, že lipozomy samotné nejsou nijak narušeny procesem trávení při průchodu trávicím traktem. U klasických doplňků stravy tělo totiž velmi často rozbije mnoho komplexních molekul ještě předtím, než jsou absorbovány, případně je zkrátka natolik snadno neabsorbuje, nebo následně metabolizuje a odbourá játry, takže celková využitelnost je velmi snížena.

 

Naproti tomu lipozomy se díky své stabilitě a ideální velikosti bez problému vstřebávají. Ale to není vše. Rozdíl je také v rychlejší cestě, kterou se lipozomy dostávají do krevního oběhu a do buňky. Díky specifické molekulární formě se lipozomy vstřebávají prostřednictvím mízního systému, kdy tzv. hrudním mízovodem prostupují přímo do krevního řečiště. V následujícím kroku se vstřebávají do všech buněk prostřednictvím tzv. pasivní difuze. V tom je rozdíl oproti klasickým doplňkům s obsahem vitamínů a minerálů, které v prvním kroku vstupují do jater, kde jsou metabolizovány a až následně se dostávají do krevního oběhu.

 

Nicméně lipozomy jdou ve vstřebatelnosti ještě dál. Pomáhají totiž transportovat aktivní molekuly přímo do buněčných procesů, kde jsou mikronutrienty vyžadovány ve velkém množství. Fosfolipidová dvojvrstva lipozomu je schopna se sloučit s ostatními dvojvrstvami jako je třeba buněčná stěna samotná – a takto je pak dopravován obsah lipozomu (vitamíny nebo jiné prospěšné látky) přímo do buněk.

 

O značce CURESUPPORT

 

CureSupport je nizozemská společnost zabývající se výrobou lipozomálních doplňků stravy. Má tradici už více než 15 let a za tu dobu dosáhla v tomto oboru celosvětového renomé. Heslo společnosti zní „Vše je o vstřebatelnosti!“, přičemž lze bez nadsázky říci, že se více než podařilo jej naplnit. Ve vstřebatelnosti totiž nemají originální lipozomy konkurenci – jsou tělem mnohonásobně využitelnější než obyčejné vitamíny. Své doplňky stravy vyrábí společnost CureSupport na vlastní výrobní lince, což jí dáva kontrolu nad celým procesem výroby, a společnost tak 100% garantuje kvalitu a čistotu svých výrobků. Vstřebatelnost a účinek doplňků značky CureSupport není marketingovým heslem, ale faktem prověřeným odbornými studiemi i každodenní zkušeností.

 

Balení: 250 ml

Dávkování: 5 ml denně přímo do úst, nebo přidejte do sklenice vody nebo džusu.

Upozornění: Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 2 měsíců. Před použitím protřepat. Nepřekračujte
doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu, suchu, mimo dosah dětí. Vhodné pro vegetariány.

Výživové údaje: Počet dávek v balení: 50 x 5 ml, 5 ml* (% RHP**)
Vitamín C: 1000 mg (1255 %)
Draslík: 42 mg (2,2 %)
Sodík: 74 mg
*5 ml odpovídá denní dávce. Balení obsahuje 50 dávek.
** % RHP- % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek

Složení: voda, vitamín C (L-askorbát draselný, L-askorbát sodný, L-askorbová kyselina), emulgátor slunečnicový lecitin (non GMO), zvlhčovadlo glycerol, alkohol < 2,8 %, konzervant sorban draselný, antioxidant vitamin E (D-alfa-tokoferol). Obsah alkoholu < 2,8 % objemových jednotek.