Nebyl vybrán žádný obrázek

Šungit - Omlazující gel na tvář, dekolt s antioxidanty a šungitovou vodou 200ml

Šungitová voda pomáhá lpři problémech s pokožkou, alergie, kloubní problémy, ale i kožní problémy.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 259,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Fratti HB Aktivní látky: šungitová voda (po vypotřebování kamínek nevyhazujte a noste v kabelce), bambucké máslo

Šungit obsahuje fulleren, který je jedním z nejsilnějších antioxidantů, má úžasné čistící účinky. Šungitová voda pomáhá lpři problémech s pokožkou, alergie, kloubní problémy, ale i kožní problémy.

V průběhu let se začalo se šungitem a šungitová drtí stále více a více experimentovat. Začala se používat s jezevce tukem, proti bolesti, se včelím jedem, s zábělníku atd. Fullereny obsažené v šungitu aktivně pohlcují toxiny a v kombinaci s bylinkami mají masti protizánětlivé účinky. Šungit byl tak účinný, že se z drtě, bylin a mastí začali vyrábět komplexní krémy, které svojí účinností nedovolili v Rusku vstoupit na trh tím konvenčním krémem proti otokům, které známe z našich lékáren.

Způsob použití: Před použitím protřepat, malé množství gelu v dlaních smíchejte s kapkou vody, vzniklou pěnu naneste na vlažnou pokožku tváře a šíje a lehkým masážním pohybem naneste, následně smyjte vlažnou vodou.

Upozornění: individuální alergie na některou ze složek

Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl, Betaine, Sodium Cocoyl Alaninate, Shungite, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Gyceryth-2 Cocoate, Butyrospermum Parkii, Tocopheryl,Acetate (vit.E), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum, C1 19140, C1 42090.  

Objem: 180 ml

Země původu: Rusko