Nebyl vybrán žádný obrázek

Bio Vánoční figurka - Santa, 1 pyramidka, Ovocný, ETS

Originální ozdoba na vánoční stromeček v podobě závěsné figurky Santy v sobě ukrývá čaj z ibišku, šípku a jablka se skořicí. Tento čaj krásně prohřeje tělo, mysl i celý domov.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 18,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Užijte si vůni Vánoc v jedné čajové figurce. Originální ozdoba na vánoční stromeček v podobě závěsné figurky Santy v sobě ukrývá čaj z ibišku, šípku a jablka se skořicí. Tento čaj krásně prohřeje tělo, mysl i celý domov.

Ibiškový čaj má podmanivou karmínovou barvu a svěží kyselkavou chuť. Nápoj z něj si rádi dopřávali už naši předkové. Je totiž dobrým pomocníkem pro léčení srdečních a nervových chorob, na snížení teploty nebo při prvních příznacích nachlazení. V oblibě ho měli i egyptští faraonové, protože je v horkých dnech příjemně osvěžil a dodával svěžest také jejich pleti.

Čaj ve figurce od značky English Tea Shop je zdravější variantou čokoládové vánoční ozdoby. Navíc vás příjemně zahřeje a provoní váš domov. Vyzdobte si stromeček voňavými ozdobami a užijte si hřejivé vánoční svátky. Vyzkoušejte také čajové ozdoby ve tvaru Sněhuláka, Skřítka nebo soba Rudolfa.

Čaj neobsahuje kofein, proto je vhodný i pro děti a těhotné či kojící ženy.
Příprava:

Čajový sáček zalijte 0,2 l  vroucí vodou a nechte louhovat 5 minut. Poté podle chuti oslaďte.

Složení: ibišek (47%)*, šípek (36%)*, jablko (5%)*, skořice (5%)*, přírodní příchuť (5%), máta (2%)*
*bio

Skladování: Čaj skladujte na suchém a chladném místě, nevystavujte přímému slunečnímu záření.