Epam 7 - univerzální bez propolisu 50ml

Udržuje normální funkci imunitního a dýchacího systému a zajišťuje správné trávení.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 228,00 Kč
Prodejní cena bez DPH188,43 Kč
Sleva
Hodnota DPH39,57 Kč
Dostupnost: 1 - 3 dny

EPAM 7 – dětský (bez propolisu) vhodný i pro dospělé alergické na propolis. Jde o univerzální modifikaci (jako EPAM 20), ale navíc v sobě nese informaci normálního rozvoje osobnosti dítěte.Vhodný pro děti a dospělé, kteří jsou alergičtí na propolis. Doplněk stravy

Dávkování: Do 5 let věku dítěte 1 kapku za každý rok věku – 1 rok = 1 kapka. Děti od 5 do 15 let 5 kapek. Způsob užívání dětmi: Daný počet kapek vmíchat do chladné převařené vody nebo do mateřského mléka. Preventivní užívání pro správný vývoj dítěte: 1 x denně po dobu 1 měsíce, potom 14 dní přestávka, opět měsíc podávat, atd. Při léčbě: podávat 1–3 x denně bez přestávek. Dávkování pro dospělé: zdravým lidem na podporu zdraví 5–10 kapek 1–2 x denně pod jazyk. Pro prevenci před a v období chřipkové epidemie 5–15 kapek pod jazyk 1–2 × denně, bez přestávek, nebo měsíc užívat, pak 2–4 týdny přestávka.

Použití: Podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 nesmíme podávat žádné informace, které obsahují zdravotní tvrzení.

Složení: voda, líh jemný (14 % obj. alk.), standardizovaný extrakt směsi 3,85 mg v 1 kapce (Borovice kleč pupeny - Pinus mugo, Lékořice lysá kořen - Glycyrrhiza glabra, Heřmánek pravý květ - Matricaria chamomilla, Kopřiva dvoudomá nať - Urtica dioica, Máta peprná nať - Mentha piperita, Mateřídouška úzkolistá nať - Thymus serpyllum), E422 (glycerol) - stabilizátor Obsah: 1 kapka. 3x denně 20 kapek(max. denní dávka). Standardizovaný extrakt směsi 3,85 mg / 231 mg. Každá složka standardizované směsi má stejné množství 0,64 mg / 38,5 mg.

Velikost balení: 50 ml
Doba použitelnosti: Je stanovena na základě laboratorních zkoušek a podložena vědeckými studiemi. Je stanovena na 2 roky od data výroby.
Podmínky úchovy: Doplněk stravy by neměl být vystavován plnému slunečnímu svitu, teplotám pod bodem mrazu a vysokým teplotám nad 30°C, nesmí být uchováván ve vlhku.

Upozornění: Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do tří let, pouze za výše uvedeného dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Neobsahuje sacharózu a lepek, je vhodný i pro diabetiky a celiaky.