Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Boryt kořen- ban lan gen (TCM) - bylinné kapky (tinktura) 50ml

Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořenů léčivé rostliny borytu barvířského (radix isatidis).
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 135,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 5 dnů

Boryt barvířský (Isatin indigotica, syn. I. hirsuta, syn. I. corymbosa, syn. I. japonica, syn. I. tinctoria, čeleď brukvovité - Brassicaceae, SK: farbovník obyčajný, CH: ban lan gen). Cílem extraktu kořene borytu je funkční protein viru 3C-like proteáza, klíčový pro jeho replikaci.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): není.

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury. V tomto případě doporučuji knihu pana Buhnera Přírodní antivirotika a knihu profesora Valíčka Léčivé rostliny Číny a Vietnamu, str. 302. 

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina boryt barvířský.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Při vážných potížích kávová lžička tinktury každé 2 hodiny. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Další informace o dávkování naleznete zde:https://www.tinktura.eu/cs/content/24-davkovani-tinktur-z-lecivych-rostlin

Nežádoucí účinky: v doporučeném dávkování a délce užívání (ne déle než 3 týdny) je bylina považována za bezpečnou. Výjimečně se může vyskytnout nevolnost a zvracení.

Kontraindikace: neužívat u dialyzovaných osob či u osob s renálním selháním. Neužívat u infekce bez horečky, při subjektivním pocitu chladu a zimnice.

Interakce: nejsou známy.

Poznámka k ceně výrobku - cena za 100 ml tinktury: 270 Kč.