Omlouváme se za dočasné omezení platbami přes platební bránu (nadále lze platit bankovním převodem i dobírkou)

Nebyl vybrán žádný obrázek

Bio Hari Čaj 4. Čakra Anahata, Srdeční, Shoti Maa 16 sáčků x 2,4g

Kombinace zeleného čaje bancha, voňavé skořice, anýzu, kardamomu a bergamotu, podle ájurvédy snižuje pocity deprese a zklidňuje mysl, ve vás navodí pocit pohody a klidu.
Prodejní cena se slevou
CENA (S DPH): 99,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Dostupnost: 1 - 3 dny

Bio Hari Čaj 4. Čakra Anahata, Srdeční, Shoti Maa 16 sáčků x 2,4g

Hřejivý pocit lásky, soucitu a harmonie - dopřejte si ho i vy a hýčkejte svou srdeční čakru.

V jednom šálku čaje BIO Hari objevíte kombinaci zeleného čaje bancha, voňavé skořice, anýzu, kardamomu a bergamotu, která provoní váš domov a přinese uklidnění vašim smyslům.

Jemné aroma, dlouhé a robustní lístky a vysoký podíl antioxidantů, to je zelený čaj Bancha. V Japonsku patří mezi nejoblíbenější druhy čaje, protože jej lze pít po celý den, díky nízkému obsahu teinu. Bancha očišťuje a uklidňuje smysly i tělo a v kombinaci s kardamomem, který podle ájurvédy snižuje pocity deprese a zklidňuje mysl, ve vás navodí pocit pohody a klidu.

Pečovat o své čakry, a zejména o tu srdeční, ve které sídlí mír, harmonie, láska, pochopení i odpuštění, je nesmírně důležité. Proto jsme pro vás připravili speciální edici čajů pro harmonizaci čaker, např. čaje pro kořenovou čakru, sakrální čakru, solar plexus, nebo čakru oka a koruny.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,3 l vody o teplotě 90°C a necháme louhovat 3 minuty.

Složení: zelený čaj bancha* (65 %), skořice* (10 %), anýz* (5 %), ječný slad*, bergamot extrakt, černý bez*, kardamom*, lipový květ*, zázvor*, extrakt ze skořice, černý pepř*, hřebíček*
* pochází z ekologického zemědělství

Upozornění: Obsahuje alergen ječmen.